Apple Iphone 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas79 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas65 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Galinio dangtelio keitimas52 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Di-Power baterijos keitimas (2400 mAh)40 €
Baterijos keitimas (1960)35 €
USB lizdo keitimas38 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas35 €
Garsiakalbio keitimas25 €
SIM modulio keitimas50 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas30 €
Galinės kameros keitimas30 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Platus Apple iPhone 7 remonto darbų pasirinkimas: ekrano, stiklo keitimas, baterijos keitimas, vidinių ir išorinių komponentų keitimas bei taisymas. Nesvarbu su kokiu gedimu susidūrėte – išmanieji meistai išspręs visas problemas! 

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

iPhone 7 buvo vienas sėkmingiausių produktų Apple istorijoje dėl pateisinamos priežasties – tai buvo revoliucinis įrenginys, iš esmės pakeitęs žaidimą visiems išmaniųjų telefonų gamintojams. Tačiau, nepaisant naujovių ir techninio meistriškumo, jis vis tiek yra jautrus ekrano dūžiams, netinkamai veikiančiam įkrovimo lizdui ar baterijos išsipūtimui bei kitiems gedimams.

Jeigu dužęs tik ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti TIK ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį.

Apple iPhone 7 remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas.

Dažniausios problemos:

Mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai kiekvieną dieną susiduria su „iPhone“ telefonais ir jų įvairiomis problemomis. Dažniausi gedimai susiję su ekranu ir korpusu, kurie būna sugadinti ir deformuoti. Taip pat „Home“ mygtukas gali neveikti, priežastis – susinaudojimas.

„Apple“ taisymo darbus atliekame naudojant tik originalias bei aukštos kokybės atsargines dalis ir komponentus. Dauguma problemų gali būti išspręstos per 30-40 minučių. Tai liečia šiuos gedimus:

  • Mygtukai.
  • Ekranai ir stiklai.
  • Krovimo problemos.
  • Kameros, laidai ir kitos atsarginės dalys.

Tam tikri gedimai reikalauja išsamesnės Apple iPhone 7 apžiūros, tokiu atveju palikite telefoną „Išmaniesiems meistrams“, kad galėtume atlikti išsamią prietaiso diagnostiką. Tik tada galėsime atsakyti į klausimą – kiek kainuos ir kiek laiko užtruks taisymo darbai? Beje, jums ši paslauga yra visiškai nemokama.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, kompiuterių taisymas, dronų, planšečių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų iPhone 7 turi problemų. Jei jus domina Apple iPhone 7 remonto kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.