Huawei P10 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas69 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas25 €
Garsiakalbio keitimas25 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas29 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūs susidūrėte su Huawei P10 Lite gedimu: sudužęs stiklas, neveikia ekranas, išsilieję pikseliai, nėra garso, neveikia įkrovimo jungtis ar kiti komponentai, nieko nelaukite ir registruokite ar atneškite įrenginį taisymui. Aukštos kvalifikacijos meistrai kokybiškai ir greitai pašalins visus Huawei P10 Lite gedimus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P10 Lite ekraną bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei WAS-LX1 P10 Lite 2017 pasižymi funkcionalumu ir atitinka vidutinės klasės prietaisą. Jis yra plonas, turi talpią bateriją ir atsižvelgiant į kainą, turi pakankamai gerą našumą.

Tačiau niekas nėra amžina, o laikas yra ypač svarbus kalbant apie baterijas. Neteisingas įkrovimas ar nuolatinis naudojimasis įrenginiu, kuris sekina bateriją, o tai gali dar greičiau sutrumpinti baterijos veikimo laiką. O baterijos gedimai sukelia dar didesnius sunkumus kitiems komponentams ir gali paveikti Huawei P10 Lite veikimą. Naudokite origanalius šiam modeliui pritaikytus naudoti įkroviklius, kad sumažintumėte riziką bateriją pažeisti.

Baterija, nors nuolat veikiama laiko po truputį senka, tačiau nėra dažniausia išmaniųjų telefonų atnešimo į sevisą priežastis. Didėjantys įrenginių ekranai su vis siauresniais rėmeliais ir plonesniu pačio įrenginio dizainu tampa riziką keliančiu faktoriumi telefono stiklui ir ekranui. Iškritęs įrenginys tampa dar labiau pažeidžiamas: stiklui dūžti ar LCD problemoms atsirasti užtenka vieno neatsargaus judesio.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.