Huawei P10 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas79 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas45 €
Garsiakalbio keitimas25 €
SIM modulio keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas25 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos keitimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Ar jūsų Huawei P10 susidūrė su gedimu? Ekranas netinkamai veikia, atsirado garso problemų, naršyklė prastai krauna puslapius ar pastebite kitas problemas? Nieko nelaukite, mūsų išmanieji meistrai greitai atliks reikiamus remonto darbus: stiklo, ekrano, baterijos keitimas, įkrovimo jungties bei kitų komponentų keitimą ir taisymą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P10 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Į rinką išleistas Huawei P10 VTR-L09 2017 buvo patraukliausias ir geriausiai pagamintas Huawei išmanusis telefonas, suteikiantis labai tvirtą ir patogų pojūtį rankoje bei įdomių spalvų įvairovę. Jis turi 5,1 colio įstrižainės skystųjų kristalų ekraną, tai yra vienas kompaktiškesnių plokščių dizainų. Ekranas apsaugotas vientisu stiklo paviršiumi su maža įduba, kur yra piršto atspaudo skaitytuvas. Telefono šonai yra suapvalinti, o mygtukai tvirti ir patogūs naudojimuisi. Nugarėlė pagaminta iš metalo su stikliniu langeliu viršuje, kur slepiasi dviguba kamera ir kiti elementai.

Ar jūsų Huawei P10 LCD ekranas su jutikliniu ekranu dėl išorinio mechaninio poveikio yra pažeistas? Ar ekranas netinkamai veikia, atsirado garso problemų, naršyklė prastai krauna puslapius ar iškilo kitų problemų? Atlikę pirminę nemokamą diagnostiką jūsų Huawei P10 telefonui galime išsiaiškinti, ką reikia padaryti, kad jūsų telefonas vėl veiktų kaip naujas.

Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai yra pasiruošę suteikti skubią bei profesionalią pagalbą, nesvarbu su kokia problema susidūrėte. Registruokitės internetu arba atvykite į saloną ir mes išspręsime visas su jūsų Huawei P10 susijusias problemas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.