Huawei P20 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Ekrano modulio keitimas70 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas34 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas 20 €
Mikrofono keitimas 25 €
Garsiakalbio keitimas 25 €
SIM modulio keitimas 35 €
Priekinės kameros keitimas 35 €
Galinės kameros keitimas 60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei esate čia, tikriausiai susidūrėte su Huawei P20 Lite gedimu. Atliksime visus reikalingus Huawei P20 Lite remonto darbus: baterijos keitimas, stiklo, ekrano keitimas, įkrovimo jungties keitimas ir kitų išorinių bei vidinių komponentų taisymas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P20 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P20 Lite gali būti pigiausias telefonas 2018 metų P serijos sąraše, tačiau veikimu ir funkcionalumu tikrai neatsilieka nuo kitų panašios kainos įrenginių. Viso ekrano dizainas neabejotinai atrodo kaip aukštos klasės išmaniojo telefono.

Jei jūsų Huawei P20 Lite ANE-LX1 2018 ekranas nebereaguoja į prisilietimus ar atsirado kitų problemų, galime jums padėti. Svarbu nedelsiant pataisyti sugedusį ar sudužusį Huawei P20 Lite ekraną, ypač pastebėjus pirmuosius stiklo įtrūkimo požymius, nes laikui bėgant maža problema gali virsti didele ir brangesne.

Mes atliekame visus Huawei P20 Lite remonto darbus: baterijos keitimas, stiklo, ekrano keitimas, įkrovimo jungties keitimas ir kitų išorinių bei vidinių komponentų taisymas. Jei susidūrėte su problema, nedelskite, suteiksime skubią profesionalią pagalbą ir galėsite toliau džiaugtis P20 teikiamais malonumais.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.