Huawei P20 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas60 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas34 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas 20 €
Mikrofono keitimas 25 €
Garsiakalbio keitimas 25 €
SIM modulio keitimas 35 €
Priekinės kameros keitimas 35 €
Galinės kameros keitimas 60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei esate čia, tikriausiai susidūrėte su Huawei P20 Lite gedimu. Atliksime visus reikalingus Huawei P20 Lite remonto darbus: baterijos keitimas, stiklo, ekrano keitimas, įkrovimo jungties keitimas ir kitų išorinių bei vidinių komponentų taisymas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P20 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P20 Lite gali būti pigiausias telefonas 2018 metų P serijos sąraše, tačiau veikimu ir funkcionalumu tikrai neatsilieka nuo kitų panašios kainos įrenginių. Viso ekrano dizainas neabejotinai atrodo kaip aukštos klasės išmaniojo telefono.

Jei jūsų Huawei P20 Lite ANE-LX1 2018 ekranas nebereaguoja į prisilietimus ar atsirado kitų problemų, galime jums padėti. Svarbu nedelsiant pataisyti sugedusį ar sudužusį Huawei P20 Lite ekraną, ypač pastebėjus pirmuosius stiklo įtrūkimo požymius, nes laikui bėgant maža problema gali virsti didele ir brangesne.

Mes atliekame visus Huawei P20 Lite remonto darbus: baterijos keitimas, stiklo, ekrano keitimas, įkrovimo jungties keitimas ir kitų išorinių bei vidinių komponentų taisymas. Jei susidūrėte su problema, nedelskite, suteiksime skubią profesionalią pagalbą ir galėsite toliau džiaugtis P20 teikiamais malonumais.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.