Huawei P20 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas75 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas59 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas20 €
Baterijos keitimas39 €
USB lizdo keitimas 30 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas25 €
Garsiakalbio keitimas 25 €
SIM modulio keitimas 35 €
Priekinės kameros keitimas 35 €
Galinės kameros keitimas 60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Netikėtai iš rankų išslydęs Huawei P20 pradėjo netinkamai veikti ir jūs nežinote ką daryti toliau? Ar jūsų P20 ekrane matomi pažeidimai: stiklas įtrūkęs, jutiklinis ekranas nereguoja į prisilietimus, o pats vaizdas atrodo iškraipytas? Išmaniesiems meistrams tai ne bėda! Profesionaliai ir greitai pakeisime stiklą, ekraną, bateriją, pašalinsime krovimo, garso bei kitus gedimus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P20 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P20 su dviguba galine kamera daro nuostabias nuotraukas net ir prie silpno apšvietimo, ekrane matomos ryškios spalvos ir pats išmanusis yra pakankamai mažas, kad būtų galima patogiai naudoti viena ranka.

Tačiau netikėtai iš rankų išslydęs Huawei P20 pradėjo netinkamai veikti ir jūs nežinote ką daryti toliau? Ar jūsų P20 EML-L09C 2018 ekrane matomi pažeidimai: stiklas įtrūkęs, jutiklinis ekranas nereguoja į prisilietimus, o pats vaizdas atrodo iškraipytas? O kas, jei pasakytume, kad šį sugadintą ekraną pakeitus nauju visos su ekranu susijusios problemos dingtų?

Visi gedimai turi priežastis ir visas problemas galima išspręsti, jei žinai ką darai. Telefonų remontu kiekvieną dieną užsiimantys išmanieji meistrai yra daugiau nei pasiruošę suteikti skubią ir profesionalią pagalbą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.