Huawei P9 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano modulio keitimas65 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas30 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas25 €
Garsiakalbio keitimas25 €
SIM modulio keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas25 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
SIM kortelės laikiklis7,99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei reikia keisti Huawei P9 bateriją, stiklą, ekraną, įkrovimo ar kitas jungtis, turime daugiametę patirtį – visus remonto darbus atliekame kokybiškai bei greitai. Jei jūsų Huawei P9 reikia remonto: ekrano keitimo, po to kai jis nukrito, ar staiga atsirado kitas neaiškus gedimas – aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai pasiruošę padėti.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Huawei P9 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Huawei P9 EVA-L09 2016 įspūdingas specifikacijas. Procesoriaus ir RAM derinys konkuruoja su didžiaisiais Samsung ir Apple gaminiais, kas reiškia, kad galite atlikti bet kokias užduotis, kurias kada nors norėsite atlikti naudojantis savo išmanuoju telefonu, be jokių problemų. Turėdami daug atminties ir visas dabartines Huawei P9 specifikacijas, neliksite nusivylę tuo, ką šis įrenginys gali padaryti.

Mes žinome, kaip nesmagu, kai jūsų įrenginys neveikia, jaučiamės lyg praradę dalį savęs, o produktyvumas net paprastose kasdienėse veiklose sumažėja. Jei jūsų Huawei P9 ekraną reikia taisyti po to, kai jis nukrito ar staiga atsirado kitas neaiškus gedimas, turime aukštos kvalifikacijos meistrų komandą, pasiruošusią profesionaliai ir skubiai sutvarkyti jūsų įrenginį už prieinamą kainą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.