Samsung Galaxy A10 A105 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas80 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Samsung Galaxy A 105 A10 reikia remonto: ekrano keitimo, įkrovimo jungties taisymo, pamirštų slaptažodžių ir ekrano užrakto atkūrimo, baterijos keitimo, priedų ar ekrano apsaugų įrengimo, mes turime 100% tinkamas atsargines dalis, įrankius ir ilgametę patirtį, tad visus remonto darbus atiksime kokybiškai ir greitai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A105 A10 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A 105 A10 yra nuostabaus dizaino ir didelio ekrano derinys, užtikrinantis puikų našumą ir bendrą kasdienį įrenginio naudojimą. Vienas didžiausiai aptarinėjamų šio modelio privalumų yra didelis „Infinity-V“ ekranas su daug mažesniais rėmeliais nei ankstesni A serijos įrenginiai.
Tačiau nė viena nauja funkcija ar stiliaus detalė nėra svarbi, jei dėl neatsargumo įrenginys išslydęs iš rankų krenta žemyn. Apsaugokite savo įrenginį dėklu ar apsauginiu stiklu – sumažinkite gedimų riziką.

Jei jūsų Galaxy A 105 A10 vis dėlto reikia remonto – registruokite gedimą internetu ar atneškite savo Samsung Galaxy A 105 A10 į saloną ir mes suteiksime profesionalią ir skubią pagalbą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.