Samsung Galaxy A20e A202 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas89 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas35 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas34 €
Mikrofono modulio keitimas35 €
Krovimo modulio keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Sudužo ar suskilo Samsung Galaxy A202 A20e stiklas? Sugedo ekranas, nebelaiko baterija, o gal reikia pakeisti įrenginio jungtis? Išmanieji meistrai yra pasiruošę suteikti skubią profesionalią pagalbą kiekvienam mūsų klientui. Nesvarbu, kokius remonto darbus reikės atlikti: ekrano, stiklo, baterijos keitimo, įkrovimo ar kitų jungčių bei įrenginio komponentų keitimo ir taisymo, mes galime tai padaryti greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A202 A20e ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Išleidžiate daug pinigų išmaniesiems telefonams? Viskas nebūtinai turi būti taip, teigia Samsung, pristatydami įperkamą pradinio lygio Samsung Galaxy A20e. Tai nereiškia, kad pigesnis telefonas yra prastesnis, nes šis įrenginys pasižymi stebėtinai galinga programine įranga. Be kita ko, aštuonių branduolių „SoC“ procesorius, dviguba kamera, Bluetooth 5.0, NFC, dviejų SIM ir VoLTE bei išorinis dizainas su dideliu ekranu, suteikia šiam įrenginiui kasdieniam naudojimui pakankamą našumą ir stilingą išvaizdą.

Tačiau nutinka visko. Didelis ekranas išmaniųjų naudotojams yra privalumas, kuris kartu yra ir riziką keliantis faktorius. Dideli ekranai, neapsaugoti nuo galimo mechaninio poveikio, dūžta, stiklas suskyla ir naudotis įrenginiu darosi nepatogu ir mažiau produktyvu. Kasdienis naudojimasis įrenginiu mažina ir baterijos veikimo laiką, todėl, laikui bėgant, gali prireikti seną bateriją pakeisti nauja.

Dėl ilgametės praktikos ir tūkstančių sutaisytų įrenginių remonto darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.