Samsung Galaxy A40 A405 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas89 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Samsung Galaxy A405 A40 2019 stiklas sudužo, neveikia ekranas, neveikia baterija ar jos veikimo laikas sutrumpėjo, nesvarbu kas nutiko, mes galime jums padėti. Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai atliks ekrano, stiklo, baterijos bei kitų dalių keitimo ir remonto darbus greitai ir profesionaliai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A405 A40 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galaxy A405 A40 galbūt ir yra vienas pigesnių 2019 metais pasirodžiusių A serijos modelių, tačiau jo dizainas ir galimybės dera su aukštesnės klasės variantais. Pilno ekrano priekinė dalis su „selfie“ fotoaparatu, ovalo formos pirštų atspaudų jutiklis bei dviguba kamera įrenginio nugarėlėje – naujos kartos išmaniųjų įrenginių bruožai.

Stilingą įrenginio dizainą papildo pačių gamintojų „glasstic“ vadinamas plastikas, kuris suteikia stiklinės nugarėlės įvaizdį. Ši išorinio dizaino detalė, nors atrodo gražiai, tačiau sukelia rizika įrenginiui išslysti dėl savo lygaus ir slidaus paviršiaus. Taigi jei įrenginio neapsaugosite su apsauginiu dėklu turite būti itin atsargūs.

Dar viena, visiems puikiai pažįstama, telefonų su dideliais ekranais problema yra didėjanti rizika sudūžti ekrano stiklui ar sugadinti visą ekraną. Išmaniuosius naudojantys dažniausiai ir susiduria su šia problema, tačiau jums nereikės ilgai dėl to liūdėti, nes mūsų išmanieji meistrai yra pasiruošę padėti greitai ir profesionaliai.

Registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir nė nepastebėsite, kai jūsų mylimas įrenginys vėl veiks kaip naujas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.