Samsung Galaxy A505 A50 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas85 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas40 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas30 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Samsung Galaxy A50 A505 2019 remontas: baterijos, ekrano, stiklo ar kitų dalių, tokių kaip įkrovimo jungties keitimo ir taisymo darbai. Visus šiuos gedimus puikiai pažįstame ir žinome, kaip greitai ir profesionaliai juos sutaisyti. Naudojame aukštos kokybės, originalias detales, todėl galite neabejoti – jūsų įrenginys vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A50 A505 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kas daro Samsung Galaxy A50 A505 2019 tokiu puikiu telefonu? Be visų naujų funkcijų, šis išmanusis pasižymi 6,7″ „Infinity U-Display“, triguba galine kamera, turinčia ypač plataus kampo galimybes ir stulbinanti 4000 mAh talpos baterija, užtikrinanti laisvą naudojimąsi įrenginiu visą dieną ir dar ilgiau.

Jūsų Samsung Galaxy A505 A50 2019 ekranas nieko nerodo, tačiau telefonas yra veikiantis, nes vibruoja ar suskamba? Po kritimo (ar nežinomos priežasties) atsiradusios ekrano problemos trukdo naudotis įrenginiu? Spalvotos linijos, tamsi dėmė, pamažu vis didėjanti ekrane, jokios reakcijos į lietimą – visa tai yra požymiai rodantys, kad jūsų įrenginiui reikia taisymo.

Sugedęs ekranas, suskilęs stiklas, neveikianti baterija, praradusi savo veikimo laiką ir visos kitos problemos yra puikiai pažįstamos ir paprastai išsprendžiamos mūsų išmaniųjų meistrų. Jums nereikia dėl nieko nerimauti, įrenginį kokybiškai sutaisysime ir kaip naują greitai sugrąžinsime į jūsų rankas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.