Samsung Galaxy A600 A6 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas75 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas55 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Iš rankų iškritęs Samsung Galaxy A6 A600 2018 liko su skilusiu stiklu, o gal visiškai neveikiančiu ar į prisilietimą nereguojančiu ekranu? Aukštos kvalifikacijos meistrai gali pakeisti ne tik stiklą ir ekraną, atliksime visus reikiamus remonto darbus – baterijos, įkrovimo jungties keitimas bei kitų komponentų taisymas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Samsung Galaxy A6 turi 3000 mAh talpos bateriją. Tai nėra labai didelė baterijos talpa telefonui su 5,6 colio ekranu, tačiau pakankama palaikyti palyginti mažos skiriamosios gebos – 1480 x 720 pikselių, ilgesnį veikimo laiką. 90 minučių vaizdo įrašo žiūrėjimas naudojant Galaxy A6 ir esant maksimaliam ekrano ryškumui, sunaudoja tik 9% baterijos.

Tačiau gera programinė būklė ar gražus dizainas neapsaugo įrenginio nuo galimų mechaninių pažeidimų, kurie yra dažni kasdien išmaniuosius telefonus naudojantiems žmonėms.

Korpusas ir jo dizainas yra Samsung Galaxy A6 A600 2018 bei kitų A serijos įrenginių pažiba. Nugarėlė nėra stiklinė, todėl įrenginys yra tvirtesnis ir atsparesnis. Telefono galas ir šonai yra pagaminti iš aliuminio, o telefono antenų galuose yra plonos nemetalinės kilpos. Tai, suteikia išmaniajam saugumo ir ilgaamžiškumo.

Jei jūsų Samsung Galaxy A6 reikia pakeisti ekraną, bateriją ar kitus komponentus, nieko nelaukite ir registruokite gedimą internetu arba atvykite į mūsų saloną. Išmaniųjų meistrų komanda greitai ir profesionaliai pašalins visus gedimus ir jūsų įrenginys vėl veiks kaip naujas!

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A6 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.