Samsung Galaxy A6 Plus A605 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas90 €
Ekrano stiklo keitimas59 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Aukštos kvalifikacijos meistrai profesionaliai ir greitai pasirūpins nepriekaištingu jūsų Samsung A6+ A605 veikimu. Sudužęs ekrano stiklas, neveikiantis ekranas, dregmės ar dulkių sukelti pažeidimai ir kitos problemos yra pataisomos. Remonto ar telefono komponentų keitimo darbai nėra naujiena mūsų meistrams. Patikėkite savo išmanųjį išmaniesiems meistrams.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A6 Plus A605 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Pailgas 18,5:9 vaizdo santykio ir 6 colių dydžio ekranas apima visą priekinę įrenginio dalį. Tai reiškia, kad priekinėje dalyje nebėra „home“ mygtuko, ekranas apsaugotas papildomais siaurais rėmais ekrano viršuje ir apačioje. Visą priekinę telefono dalį užimantis ekranas turi būti papildomai apsaugotas, kad eilinis įrenginio išslydimas iš rankų nebūtų lemtingas.

Samsung vietoj stiklo, galinėje išmaniojo pusėje, panaudojo metalą. Stiklas neabejotinai suteikia dizainui daugiau prabangos, tačiau metalas turi savų pranašumų. Metalinė nugarėlė yra patvaresnė ir atsparesnė pirštų atspaudų kaupimuisi ant įrenginio išorės.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.