Samsung Galaxy A7 A750 2018 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas75 €
Ekrano stiklo keitimas59 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas30 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas40 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
USB lizdo keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas25 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas45 €
Galinės kameros keitimas50-60 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei jūsų Samsung Galaxy A750 A7 2018 ekranas neveikia, nieko nerodo, baterija nebelaiko, suskilęs stiklas ar neveikia įrenginio jungtys – atneškite ar registruokite įrenginio gedimą pas mus. Aukštos kvalifikacijos meistrų pagalba jūsų telefonui bus atliktas skubus ir profesionalus remontas ir jūsų įrenginys vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A750 A7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A750 A7 2018 yra šiek tiek geresnės nei vidutinės klasės įrenginys. Jis turi puikų „Super AMOLED“ ekraną ir funkciniu pranašumu pasižyminčia trigubą fotoaparato sąranką. Baterijos tarnavimo laikas yra ganėtinai ilgas, o ausinių lizdas džiugina melomanus. Dviejų branduolių GPU gali kelti nerimą žaidėjams, tačiau jei jums įrenginys reikalingas ne žaidimams, o įprastam kasdieniam naudojimuisi, neturite dėl ko jaudintis.

Kiekvienas išmaniojo įrenginio naudotojas, anksčiau ar vėliau, susiduria su kokia nors problema. Dėl dažno telefono naudojimo ir neatsargumo, įrenginys gali iškristi iš rankų, būti aplietas skysčiais ar susidurti su kitomis problemomis.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.