Samsung Galaxy A705 A70 2019 EKRANO KEITIMAS, REMONTAS, KAINOS.

Originalaus ekrano modulio keitimas115 €
Ekrano stiklo keitimas85 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas30 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
Vaizdo kameros modulio keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Atsainus naudojimasis Samsung Galaxy A70 A705 2019 ar netinkami priedai gali pažeisti ekraną, stiklą, bateriją ar kitus išorinius bei vidinius komponentus. Išmanieji meistrai greitai ir kokybiškai atliks ekrano, stiklo, baterijos keitimo ir kitų dalių taisymo darbus.

PANAŠŪS PRODUKTAI

 

 

SAMSUNG GALAXY               APSAUGINIS EKRANO STIKLAS

A80 REMONTAS                              SAMSUNG GALAXY A70

                                                                                                                        

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A705 A70 2019 m. ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kai telefono pagrindinis tobulėjantis ir didėjantis bruožas yra ekranas ir tai, kaip jis veikia ar atkartoja vaizdą bei spalvas, paskutinis dalykas, kurio norėtumėte ar tikitės, yra tam tikra su ekranu susijusi problema. Deja, atrodo, kad tai yra dažniausia A70 A705 2019 problema. Naudotojai skundėsi jutiklinio ekrano problemomis, iš kurių didžiausia problema buvo susijusi su „Multi-Touch“ funkcija. Po daugybės programinių atnaujinimų ši problema turėjo pasitaisyti, tačiau karts nuo karto vis iškyla. Nepaisant programinių gedimų, vis didėjantys išmaniųjų telefonų ekranai taip pat didina rizika ir mechaniškai jį pažeisti.

Neatsargus naudojimasis įrenginiu ar netinkamų priedų naudojimas gali pažeisti ekraną, stiklą, bateriją ar kitus išorinius bei vidinius komponentus. Mes esame pasiruošę jums suteikti skubią bei kokybišką pagalbą. Ekrano ar stiklo keitimas, baterijos keitimas ir kiti remonto darbai mums nėra naujiena. Kvalifikuoti mūsų serviso meistrai suteiks profesionalią pagalbą bei atsakys į visus su jūsų įrenginiu susijusius klausimus.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.