Samsung Galaxy A8 A530 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas110 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas40 €
USB lizdo keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas25 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas45 €
Galinės kameros keitimas50-60 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Netikėtai iš rankų išslydęs Samsung Galaxy A530 A8 gali būti toks pat pažeidžiamas, kaip ir kiti, didelį ekraną turintys išmanieji įrenginiai. Sudužo ar skilo stiklas, ekranas neveikia ar nereaguoja į lietimus, nėra garso ar reikia keisti mygtukus, jungtis bei kitus komponentus? Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į saloną ir mūsų meistrai suteiks skubų ir profesionalų remontą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A530 A8 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A530 A8 turi stiklinę nugarėlę, kaip ir daugelis 2018-ųjų vidutinės klasės telefonų. Jo galas yra išlenktas, todėl patogu laikyti rankoje, o priekinis stiklas yra plokščias. Vienas geriausių dalykų, kuriuo pasižymi šis įrenginys yra atsparumas vandeniui pagal IP68 – šios savybės nėra pigesniuose vidutinės klasės telefonuose. IP68 įvertis reiškia, kad išmanusis 30 minučių gali būti panardintas į 1,5 metrų gylį.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.