Samsung Galaxy A80 A805 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas135 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas45 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Samsung Galaxy A805 A80 2019 nustojo veikti? Po vieno neatsargaus judesio nukritęs telefono ekranas nereaguoja į prisilietimus? Mes galime atlikti visus reikiamus remonto darbus: ekrano, stiklo, baterijos keitimą, vidinių ir išorinių komponentų keitimą bei taisymą.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A805 A80 2019 yra didelis ir sunkus įrenginys. Tikriausiai nėra pats patogiausias variantas tiems, kurie nori lengvo, kasdien naudojamo telefono, kurį lengva laikyti vienoje rankoje. Tačiau didelis įrenginys suteikia ir privalumų: aiškiai matomas vaizdas telefono ekrane, lengvas naršymas internete bei darbas su įvairiomis programėlėmis. Galbūt, tai yra būtent jums skirtas įrenginys!

Ilga išmaniųjų telefonų taisymo patirtis leidžia nuspėti, kad kaip ir visuose telefonuose, Samsung Galaxy A805 A80 2019 ekranas yra turbūt labiausiai pažeidžiamas mobiliojo telefono elementas. Jis dengia visą priekinę dalį ir gali būti lengvai subraižomas ar sudaužomas. Vis dėlto, neveikiantis įrenginio ekranas ar suskilęs stiklas nėra priežastis keisti seną telefoną nauju. Mes galime greitai ir kokybiškai atlikti ekrano ar ekrano stiklo keitimo darbus.

Dėl didelio savo našumo ir užburiančio puikios kokybės vaizdo, šis išmanusis įtraukia ir norisi juo naudotis kuo daugiau. Toks kasdienis naudojimasis įrenginiu ir neteisingas baterijos krovimas gali sumažinti jos veikimo laiko laiką, tačiau mes galime pakeisti jūsų įrenginio bateriją.

Taigi, nesvarbu su kokia problema susidūrėte, galite nieko nelaukdami susisiekti su mumis, atvykti į saloną ar registruoti gedimą internetu ir jūsų Samsung Galaxy A805 A80 2019 sutaisyme profesionaliai ir greitai.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.