Samsung Galaxy A9 A920 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas80 €
Originalaus ekrano modulio keitimas125 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas– €
Originalaus galinio dangtelio keitimas– €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas– €
Baterijos keitimas– €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu0 €

Reikia skubaus Samsung Galaxy A920 A9 remonto? Profesionaliai atliksime stiklo, ekrano, baterijos keitimo bei kitų vidinių ir išorinių komponentų keitimo ir taisymo darbus. Patikėkite savo telefoną išmaniesiems meistrams.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A920 A9 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy A920 A9 2018 turi keturias galines kameras. Tai pirmasis pasaulyje keturių galinių kamerų išmanusis įrenginys, suteikiantis naudotojams galimybę saugoti įvairias akimirkas aukščiausios kokybės.
Šio išmaniojo telefono ekranas užima 80 procentų viso įrenginio korpuso, todėl kyla rizika, kad mažai apsaugotas telefono stiklas gali sudūžti ar ekranas pasižeis išoriniu mechaniniu poveikiu.

Netikėtas kiekvieną dieną naudojamo įrenginio gedimas gali sumažinti kasdienių veiklų produktyvumą. Jei įrenginys būtinas jūsų darbui ar aktyviai naudojamas laisvalaikiui, sugedusį telefona norisi sutaisyti kuo greičiau.

Mūsų aukštos kvalifikacijos išmaniųjų meistrų komanda yra pasiruošusi padėti bet kokio gedimo atveju: sudužo stiklas, nerodo ekranas, neveikia baterija ar sumažėjęs jos veikimo laikas, sugedusios jungtys ar šoniniai valdymo mygtukai – nesvarbu, įrenginį sutaisysime greitai ir profesionaliai.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.