Samsung Galaxy J415F J4+ 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas95 €
Ekrano stiklo keitimas55 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas55 €
Kameros stikliuko keitimas20 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubus ir kokybiškas Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018  ekrano, stiklo keitimas. Registruojant gedimą internetu – baterijos keitimas, jungčių taisymas bei visi kiti remonto darbai atliekami be eilės.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy J4 Plus J415F 2018 yra įspūdingas salyginai žemos kainos išmanusis telefonas. Dėl 6 colių dydžio ekrano ir stilingo dizaino šis įrenginys atrodo brangesnis nei yra, o dvigubas SIM funkcionalumas, ryškus IPS ekranas, ilgas baterijos veikimo laikas yra įspūdingi privalumai tokios kainos įrenginiui.

Samsung pasirinko metalinio ir stiklinio išmaniojo telefono dizainą. Pats įrenginys naudojimosi patogumui padidinti turi suapvalintus kraštus ir nors su 6 colių ekranu yra didelis, tačiau lengvas. Metalas turėtų padidinti išmaniojo tvirtumą, tačiau stiklinė nugarėlė yra pažeidžiama įbrėžimams ir nešvarumams.

Didelis ekranas, stiklinė nugarėlė ir lengvas bei plonas įrenginio dizainas atrodo dailiai, tačiau nėra tinkamas ar atsparus dūžiams ar įbrėžimams, todėl dažniausia išmaniųjų telefonų problema vis dar išlieka ta pati – stiklo dūžis. Mes galime ne tik pakeisti ekraną, priekinį stiklą, bet ir galinį stiklą.

Baterijos keitimas, jungčių bei lizdų keitimas ar taisymas nėra problema, kai žinote kur kreiptis. Profesionalią, kokybišką bei skubią pagalbą suteiksime kiekvienam mūsų klientui.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.