Samsung Galaxy J610FN J6+ 2018 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas95 €
Ekrano stiklo keitimas65 €
Kameros stikliuko keitimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Ar jūsų Samsung Galaxy J6 Plus J615FN 2018 ekranas staiga nustojo veikti? Ar suskilo priekinis stiklas, tačiau vaizdas ekrane matomas puikiai? Galimybė pakeisti tik stiklą arba visą ekrano modulį kartu, leidžia sutaupyti, jei jutiklinis ekranas po stiklo dūžio liko sveikas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy J6 Plus J610FN 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung išmaniųjų telefonų asortimentas apima nuo aukščiausios klasės įrenginių iki pradinio lygio išmaniųjų telefonų. Tai aktualu vartotojams, turintiems vidutinių lūkesčių arba turintiems nedidelį biudžetą. Bet neverta manyti, kad pigesni įrenginiai nukenčia nuo prastos kokybės. Samsung ir toliau užtikrina tinkamą pusiausvyrą tarp našumo, dizaino ir tvirtumo net ir nebrangių prietaisų rinkoje. Samsung Galaxy J6 Plus J610FN 2018 yra daugiau nei pakankamai greitas kasdienių programų naudojimui.

Ekranui suteiktas „Dragontrail“ stiklo skydas, kuris yra „Gorilla Glass“ pakaitalas, apsaugantis įrenginį nuo įbrėžimų kišenėje.

Nesvarbu, koks menkas atrodytų gedimas: baterijos veikimo laikas sumažėjęs, įrenginiui įkrauti laidas netaisyklingoje padėtyje, stiklas įtrūkęs, (nors ir netrukdo laisvai naudotis įrenginiu). Tokios problemos yra tik pradžia ir skubiai jų nepašalinus gali kilti dar didesnių nemalonumų. Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu dabar ar atneškite jį į mūsų saloną ir mes suteiksime skubią bei profesionalią pagalbą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.