Samsung Galaxy Note 8 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas170 €
Originalaus ekrano modulio keitimas220 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Baterijos keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Priekinės kameros keitimas45 €
Galinės kameros keitimas92 €
Garsiakalbio keitimas40 €
Mikrofono keitimas40 €
USB lizdo keitimas40 €
Ausinuko lizdo keitimas40 €
SIM modulio keitimas40 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy Note 8 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

2017 m. pasirodęs Samsung Galaxy Note 8 yra pirmasis „phablet“ tipo (telefonų ir planšetinių kompiuterių) Samsung gaminys pasiūlytas rinkai. Šis gražuolis turi didžiulį 6,3 colių ekraną ir modernią dviejų kamerų sistemą.

Tačiau dėl tokių futuristinių technologijų atsiranda dar didesnė tikimybė sugadinti vidinius įrenginio komponentus, pavyzdžiui, bateriją ar ekrano modulį. O dėl savo plonos konstrukcijos ir didėjančio ekrano dydžio, kiekvienas kritimas ar slydimas, ekranui kelia dar didesnį pavojų nei bet kada.

Labiausiai paplitusi problema, su kuria susiduria Galaxy Note 8 vartotojai, yra įtrūkęs arba spalvas praradęs ekranas. Mes suprantame, koks svarbus sveikas įrenginio ekranas yra mūsų klientams. Jei įtrūkęs ar suskilęs ekrano stiklas ar pats ekranas trukdo tinkamai naudotis įrenginiu ar S Pen funkcijomis, nieko nelaukdami kreipkitės į mus. Pataisysime ne tik ekraną, bateriją, bet ir kitas galimas Samsung Galaxy Note 8 problemas.

Sudužo tik telefono stiklas, tačiau ekranas viską puikiai rodo ir reaguoja į lietimą? Mes galime pakeisti tik įrenginio stiklą. Baterija nebelaiko tiek, kiek išlaikydavo anksčiau? Po nemokamos įrenginio diagnostikos galime pasakyti kodėl ir pakeisti bateriją ar sutaisyti komponentą, dėl kurio baterijos naudojimas buvo sutrikdytas. Neliūdėkite dėl sugedusios kameros, mes galime ją pakeisti.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.