Samsung Galaxy S10 Plus remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas265 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas60 €
Baterijos keitimas50 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S10 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kai manėte, kad jūsų telefonas turi viską, Samsung pristatė naujos kartos mobiliąsias inovacijas. Samsung Galaxy S10+ su nuostabiu, ypač dideliu 6.4″ ekranu, Wifi 6, išmaniuoju akumuliatoriaus valdymu ir profesionalios kokybės kamera, supakuotus į vieną delninį įrenginį. Jei laikote šį telefoną savo rankose, esate laimingas telefono vartotojas. Anksčiau to nežinojote, bet dabar jūsų Samsung Galaxy S10+ yra įrenginys, be kurio negalite gyventi.

Viskas veikia puikiai, kol slidus stalviršis ar išsiliejusi kava nesugadina jūsų dienos. Nepulkite į neviltį. Mes suprantame, koks svarbus jūsų įrenginio vaidmuo kasdieniniame gyvenime. Aukštos kvalifikacijos meistrai yra pasiruošę padėti greitai bet kokio gedimo atveju – nefokusuojanti kamera, sugedęs ar sudužęs ekranas, stiklas, nelaiko baterija.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.