Samsung Galaxy S10 G973F 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas249 €
Ekrano stiklo keitimas169 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas55 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019 dėl kokių nors priežasčių sutrinka: sudūžta stiklas ar ekranas, baterija nebelaiko ar nieko negirdite per garsiakalbį – visi darbai sustoja ir lieka vienas pasirinkimas, atlikti remontą. Nuo telefono komponentų taisymo ir keitimo paslaugų iki profesionalaus ir greito klientų aptarnavimo – viskas ko reikia yra čia.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G973F S10 2019 yra šventinis Galaxy S serijos įrenginių 10-mečio grynuolis. Šis telefonas, geba atpažinti jūsų naudojimosi įpročius, kad būtų optimizuotas jūsų naudojimosi laikas bei darbas telefonu. Šis įrenginys yra puikus pagalbininkas kasdienybėje ir profesinėje veikloje.

Aukštos kvalifikacijos meistrų komanda padės įveikti visas iškilusias įrenginio gedimo problemas. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės ilgai riboti savęs dėl sudužusio ekrano, sugedusios kameros ar netyčinio kontakto su vandeniu. Mūsų remontas toks pat galingas ir intelektualus, kaip jūsų Samsung Galaxy G973F S10 2019.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.