Samsung Galaxy S10 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas250 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas55 €
Baterijos keitimas45 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S10 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy S10 yra šventinis Galaxy S serijos įrenginių 10-mečio grynuolis. Šis telefonas, geba atpažinti jūsų naudojimosi įpročius, kad būtų optimizuotas jūsų naudojimosi laikas bei darbas telefonu. Šis įrenginys yra puikus pagalbininkas kasdienybėje ir profesinėje veikloje.

Bet jei jūsų Samsung Galaxy S10 dėl kokių nors priežasčių sutrinka: sudūžta stiklas ar ekranas, baterija nebelaiko ar nieko negirdite per garsiakalbį – visi darbai sustoja.

Profesionali, aukštos kvalifikacijos meistrų komanda padės susidoroti su visomis galimomis įrenginio problemomis. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, todėl jums nereikės ilgai stabdyti savęs dėl sudužusio ekrano, sugedusios kameros ar netyčinio kontakto su vandeniu. Mūsų remontas toks pat galingas ir intelektualus, kaip jūsų Samsung Galaxy S10.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.