Samsung Galaxy S10e G970F 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas190 €
Ekrano stiklo keitimas169 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas55 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas45 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubus Samsung Galaxy G970F S10e 2019 remontas: ekrano, stiklo, baterijos keitimas bei kitų išmaniojo telefono komponentų keitimas ir kiti taisymo darbai. Visas telefonų problemas galime išspręsti greitai ir kokybiškai, nes naudojame tik aukštos kokybės, originalias detales.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G970F S10e 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Jei investavote į naująjį Samsung Galaxy G970F S10e 2019, neabejojame, kad esate patenkinti mobiliojo kameros naujovėmis, pažangiu procesoriumi ir kino kokybės ekranu. Šis telefonas viršija klientų lūkesčius ir leidžia įrenginiu naudotis dar produktyviau, nesvarbu kur bebūtumėte: kelyje, namuose ar darbe.

Samsung Galaxy G970F S10e 2019 turi daugybę funkcijų, kurias lengva pamėgti. Pradedant nuo ultragarsinio pirštų atspaudų jutiklio iki ekrano, kurį galite ryškiai matyti net ir dienos metu. Bet šis gražus ekranas gali būti greitai sugadintas, jei įrenginys išslys iš rankų. Tai yra didelis nepatogumas, tačiau Telesfera teikia patogų, prieinamą ir greitą taisymą. Sudužęs ekranas ar ekrano stiklas, nelaikanti baterija, neveikiantis garsiakalbis ar krovimo jungtis nėra bėda, kai žinote kur kreiptis. Visus mūsų remonto darbus atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai, kuriems jūsų Samsung Galaxy G970F S10e 2019 technologijos patinka taip pat, kaip jums patiems.

Neleiskite, kad atsitiktinė Samsung Galaxy G970F S10e 2019 problema sugadintų jūsų savaitę. Patikėkite savo įrenginį profesionalams, registruokite gedimą internetu.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.