Samsung Galaxy S10e remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas190 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas35 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas55 €
Baterijos keitimas45 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S10e ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Jei investavote į naująjį Samsung Galaxy S10e, neabejojame, kad esate patenkinti mobiliųjų kameros naujovėmis, pažangiu procesoriumi ir kino kokybės ekranu. Šis telefonas viršija klientų lūkesčius ir leidžia įrenginiu naudotis dar produktyviau, nesvarbu kur bebūtumėte: kelyje, namuose ar darbe.

Samsung Galaxy S10e turi daugybę funkcijų, kurias lengva pamėgti. Pradedant nuo ultragarsinio pirštų atspaudų jutiklio iki ekrano, kurį galite ryškiai matyti net ir dienos metu. Bet šis gražus ekranas gali būti greitai sugadintas, jei įrenginys išslys iš rankų. Tai yra didelis nepatogumas, tačiau Telesfera teikia patogų, prieinamą ir greitą remontą. Sudužęs ekranas ar ekrano stiklas, nelaikanti baterija, neveikiantis garsiakalbis ar krovimo jungtis nėra bėda, kai žinote kur kreiptis. Visus mūsų remonto darbus atlieka aukštos kvalifikacijos meistrai, kuriems jūsų Samsung Galaxy S10e technologijos patinka taip pat, kaip jums patiems.

Neleiskite, kad atsitiktinė Samsung Galaxy S10e problema sugadintų jūsų savaitę. Patikėkite savo įrenginį profesionalams, registruokite gedimą internetu.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.