Samsung Galaxy S8 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas139 €
Originalaus ekrano modulio keitimas199 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas46 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Baterijos keitimas39 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas45 €
Garsiakalbio keitimas30 €
Mikrofono keitimas35 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
SIM lizdo keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S8 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Ekranas yra reikšmingiausias pokytis tarp Samsung telefonų kartų. S8 naudoja 5,8 colių Super AMOLED ekraną, apimantį 83% viso telefono priekinės dalies paviršiaus, o ankstesnės, 7 kartos Galaxy S telefonas su 5.1 colių ekranu – tik 73% viso telefono priekinės dalies paviršiaus.

Samsung Galaxy S8 neturi fizinio „home“ mygtuko. Ekranui atrakinti naudojamas šalia galinės kameros esantis piršto atspaudo skaitytuvas. Įrenginys yra atsparus dulkėms ir drėgmei. Telefonas net pusvalandį gali būti panardintas į vandenį iki 1.5 metro gylyje.

Nepaisant ryškesnio rėmo, tvirtesnio stiklo bei apsaugų nuo dulkių ir drėgmės, aštuntosios kartos Galaxy S išmanusis telefonas toli gražu nėra atsparus nuo gedimų. Išslydęs iš jūsų rankų be ekrano ar korpuso apsaugos šis įrenginys yra toks pat pažeidžiamas, kaip ir kiti.

Neveikia ekranas, pasikeitė jo spalvos, nieko nesigirdi, o gal nelaiko baterija? Visus šiuos ir kitus gedimus galime pataisyti greitai ir kokybiškai! Aukštos kvalifikacijos išmanieji Telesfera meistrai pasiruošę atlikti visus reikalingus remonto darbus: baterijos keitimas, ekrano keitimas, stiklo keitimas, galinio stiklo, garsiakalbio, mikrofono bei kitų komponentų keitimas ir taisymas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.