Samsung Galaxy S7 Edge G935F 2016 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas192 €
Ekrano stiklo keitimas95 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas54 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas44 €
USB lizdo keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas35 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas30 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 stiklas suskilo, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija? Šiuos ir kitus gedimus kvalifikuotų meistrų komanda ištaisys atlikdami ekrano, stiklo, baterijos keitimo bei kitų dalių keitimo ir remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingasis ir daugybe funkcijų pasižymintis Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, nors ir atrodo, kaip tobulas įrenginys kasdieniam naudojimui, vis vien yra pažeidžiamas. Internete, stebėdami naudotojų patirtis ir diskutuojamas problemas apie šį įrenginį pastebime, kad kai kurios problemos nėra vien neatsargaus naudojimo pasekmės, tačiau ir gamyklinis brokas.

Samsung Galaxy G935F S7 Edge 2016, naudotojų teigimu, karts nuo karto sugenda be jokio išorinio mechaninio poveikio ar neteisingo naudojimo. Tokios problemos, kaip piršto antspaudo skaitytuvo neveikimas, pilkų juostų ant ekrano atsiradimas, nepaaiškinamas pakibimas ar persikrovimas naudojimosi metu ir daug kitų nedidelių, tačiau naudojimuisi trukdančių gedimų gali neigiamai paveikti jūsų kasdienybę.

Tačiau nesvarbu su kokiu gedimu susidūrėte jūs, galbūt atsirado vienas iš anksčiau nurodytų gedimų, o gal suskilo stiklas, sudužo ar neveikia ekranas, nebelaiko baterija- šiuos ir kitus gedimus esame pasirengę pašalinti kokybiškai, greitai ir profesionaliai.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir išmaniųjų meistrų komanda pašalins visas su įrenginiu iškilusias problemas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.