Samsung Galaxy S7 G930F 2016 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas120 €
Ekrano stiklo keitimas70 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas54 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas44 €
USB lizdo keitimas35 €
Ausinuko lizdo keitimas35 €
Mikrofono keitimas30 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas30 €
Galinės kameros keitimas40 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kokybiškai ir greitai atliksime visus Samsung Galaxy G930F S7 2016 taisymo darbus. Ekrano, baterijos, kameros ar stiklo keitimas ir kitų telefono dalių keitimas bei taisymas. Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atvykite į saloną. Neleiskite taisymo kainai išaugti – maži gedimai su laiku gali virsti dideliais nemalonumais.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G930F S7 2016 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G930F S7 telefonų serija buvo išleista 2016 m., joje buvo patobulinta operacinė sistema ir dizainas. Samsung Galaxy G930F S7 2016 serija turi aštuonių branduolių Exynos 8890 procesorių ir 4 GB RAM. JAV ir Kinijoje šio modelio įrenginiai skiriasi nuo kitų šiek tiek lėtesniu procesoriumi – Qualcomm Snapdragon 820.

Samsung Galaxy G930F S7 ekrano keitimas yra nepaprastai sunki užduotis, jei nėra tam tinkamų įrankių. Sudužus ekranui, reikės pašalinti AMOLED plokštę, o tai padaryti saugiai be specialios įrangos yra beveik neįmanoma. Tad jei jūsų ekranas ar ekrano stiklas skilo, nieko nelaukite ir kreipkitės į mus – telefonų taisymo profesionalus. Ekrano, stiklo, baterijos keitimas bei kitų komponentų keitimas ar taisymas yra mūsų kasdienybė. Remonto darbus atliekame greitai, kokybiškai ir už prieinamą kainą.

Galite užsiregistruoti paslaugai mūsų svetainėje, išsikviesti mus į namus ar pristatyti savo telefoną adresu, kurį rasite kontaktuose.

Mūsų meistrai per kelias valandas atliks keitimą, o jūs gausite visiškai naują telefoną su garantija.

Mes nerekomenduojame atlikti šio telefono remonto patiems, neturint specialių įgūdžių. Galite tik labiau sugadinti telefoną.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.