Samsung Galaxy S8 Plus G955F 2017 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas202 €
Ekrano stiklo keitimas119 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas49 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas40 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
Mikrofono keitimas35 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas45 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei reikia taisyti ar pakeisti jūsų Samsung Galaxy G955F S8+ 2017 ekraną, įkrovimo jungtį, bateriją, stiklą, garsiakalbį ar kitas dalis, negaiškite laiko, energijos ir pinigų – Telesfera išmanieji meistrai sutvarkys visas iškilusias problemas greitai ir su dideliu meistriškumu, kad jūsų įrenginys po remonto vėl veiktų kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G955F S8 Plus 2017 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G955F 8 Plus 2017 buvo išleistas su dideliu gerbėjų džiaugsmu ir naujų funkcijų bei kitų naujovių atsiradimu. Pagrindinė iš jų yra „Begalybės ekranas“, kuris iš esmės pašalino stambius rėmus ir priekyje buvusį „home“ mygtuką, anksčiau ribojusį galimą ekrano dydį. Deja, didesnio ir tobulesnio ekrano trūkumas – dar didesnė tikimybė subraižyti, sudaužyti ar kitaip sugadinti įrenginio ekraną.

Ekranui, kuris neturi jokių rėmų, įtrūkimas ar sudužęs stiklas išlieka akivaizdžiausia problema, su kuria šiandien susiduria Galaxy G955F S8 Plus 2017 vartotojai. Taip pat pasitaiko ir ekrano nejautrumo atvejų tam tikrose jo zonose, vadinamose „Deadzones“, ir tai gali dramatiškai apriboti jūsų ekrano funkcionalumą. Nesitaikykite su įtrūkusiu ar spalvas pakeitusiu mobiliojo telefono ekranu bei negyvais pikseliais.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.