Samsung Galaxy S8 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas159 €
Originalaus ekrano modulio keitimas202 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas25 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas49 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Baterijos keitimas40 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas45 €
Garsiakalbio keitimas30 €
Mikrofono keitimas35 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
SIM modulio keitimas30 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S8 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy 8 Plus buvo išleistas su dideliu gerbėjų džiaugsmu ir naujų funkcijų bei kitų naujovių atsiradimu. Pagrindinė iš jų yra „Begalybės ekranas“, kuris iš esmės pašalino stambius rėmus ir priekyje buvusį „home“ mygtuką, anksčiau ribojusį galimą ekrano dydį. Deja, didesnio ir tobulesnio ekrano trūkumas – dar didesnė tikimybė subraižyti, sudaužyti ar kitaip sugadinti įrenginio ekraną.

Su ekranu, kuris neturi jokių rėmų, ne paslaptis, kad įtrūkęs ar sudužęs stiklas išlieka akivaizdžiausia problema, su kuria šiandien susiduria Galaxy S8 Plus vartotojai. Ne tik tai, bet pasitaiko ir ekrano neveiklumo atvejų tam tikrose jo zonose, vadinamose „Deadzones“, ir tai gali dramatiškai apriboti jūsų ekrano funkcionalumą. Neverskite savęs gyventi su įtrūkusiu ar spalvas pakeitusiu ekranu bei negyvais pikseliais.

Jei reikia taisyti ar pakeisti jūsų Galaxy S8 Plus ekraną, krovimo jungtį bateriją, stiklą garsiakalbį ar kitas dalis, nereikia gaišti laiko, energijos ir pinigų – Telesfera išmanieji meistrai sutvarkys visas iškilusias problemas greitai ir su dideliu meistriškumu, kad jūsų įrenginys būtų atiduotas kaip naujas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.