Samsung Galaxy S9 Plus G965F 2018 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas246 €
Ekrano stiklo keitimas169 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas60 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas45 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
Mikrofono keitimas45 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas40 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas60 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ekraną, bateriją bei atliksime kitus reikalingus remonto darbus. Nesvarbu ar susidūrėte su mechaniniu ar programiniu gedimu, išmanieji meistrai padarys viską, kad jūsų telefonas vėl veiktų kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 turi vieną moderniausių telefonų kamerų rinkoje. Jame yra dviguba diafragma, leidžianti lengvai perjungti apšvietimą iš šviesaus į tamsų ar dienos ir nakties rėžimą. Taip pat galite sukurti savo emotikonus naudodami papildytos realybės technologiją. Pridėkime puikią erdvinio garso sistemą ir turite įrenginį, kuris visa tai talpina jūsų kišenėje.

Daug investavote į savo Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 ir tikitės, kad jis veiks taip, kaip norite ir kada norite. Bet įvyksta nelaimingų atsitikimų ir jūsų telefonas gali netyčia sudužti ar nukristi ir dėl to jūsų įrenginio ekranas, stiklas ar kiti komponentai gali nukentėti. Vandens sukelti pažeidimai, neveikianti audio jungtis ar išsipūtusi baterija Telesfera išmaniųjų meistrų nebestebina. Su ilgamete patirtimi ir tūkstančiu sutaisytų įrenginių, sukaupėme didelį mobiliosios technikos taisymo žinių ir įgūdžių bagažą.

Nelaukite ir neverskite savo gyvenimo sustoti tik dėl to, kad jūsų Samsung Galaxy G965F S9+ 2018 nustojo dirbti taip, kaip turėtų. Mes jums padėsime!

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.