Samsung Galaxy S9 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas149 €
Originalaus ekrano modulio keitimas229 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas50 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Baterijos keitimas40 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas60 €
Garsiakalbio keitimas30 €
Mikrofono keitimas35 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
SIM modulio keitimas40 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy S9 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingas Samsung atsakymas į iPhone X – Samsung Galaxy S9, pasižymintis panašiu techninio rafinuotumo lygiu ir ištobulintais komponentais, kurie daro jį vienu pažangiausių rinkoje siūlomų technologinių elementų.

Turėdami visas nuostabiausias technologijas, supakuotas į kompaktišką Galaxy S9 rėmą, lengviau nei bet kada, atsitiktiniu įrenginio išslydimu iš rankų, galite sugadinti subtilų telefono ekraną ir kitus vidinius komponentus. Iki šiol labiausiai paplitusi problema, su kuria susiduria Galaxy S9 vartotojai, yra įtrūkęs ar spalvą pakeitęs ekranas, sukeliantis nepatogumų kasdieniam telefono naudojimui. Suprantame, kad nesugadintas telefono ekranas ir nepriekaištingas įrenginio veikimas mūsų klientams turi didelę reikšmę.

Nesvarbu, ar jūsų telefono stiklas yra įtrūkęs, suskilęs ekranas ar pasikeitusi jo spalva, baterija nebelaiko, mikrofonas įsijungia ir išsijungia, ar futuristinė kamera nebeatlieka savo funkcijos – Telesfera išmanieji meistrai yra pasirengę jums padėti. Visus gedimus taisome greitai ir su dideliu tikslumu, todėl galite neabejoti, kad jūsų Samsung Galaxy S9 į jūsų rankas grįš lyg naujas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.