Samsung Galaxy S9 G960F 2018 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas229 €
Ekrano stiklo keitimas149 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas50 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29 €
Kameros stikliuko keitimas25 €
Baterijos keitimas40 €
USB lizdo keitimas45 €
Ausinuko lizdo keitimas45 €
Mikrofono keitimas35 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas40 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas60 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Ar jūsų Samsung Galaxy G960F S9 2018 stiklas yra įtrūkęs, suskilęs ekranas ar pasikeitusios jo spalvos, baterija nebelaiko ar futuristinė kamera nebeatlieka savo funkcijos – Telesfera išmanieji meistrai yra pasirengę jums padėti. Ekrano, stiklo, baterijos ir kitų dalių keitimas bei remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy G960F S9 2018 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galingas Samsung atsakymas į iPhone X – Samsung Galaxy G960F S9 2018, pasižymintis panašiu techninio rafinuotumo lygiu ir ištobulintais komponentais, kurie daro jį vienu iš pažangiausių rinkoje siūlomų technologinių elementų.

Turėdami visas nuostabiausias technologijas, supakuotas į kompaktišką Galaxy G960F S9 2018 rėmą, lengviau nei bet kada, atsitiktiniu įrenginio išslydimu iš rankų, galite sugadinti subtilų telefono ekraną ir kitus vidinius komponentus. Iki šiol labiausiai paplitusi problema, su kuria susiduria Galaxy G960F S9 2018 vartotojai, yra įtrūkęs ar spalvą pakeitęs ekranas, sukeliantis nepatogumų kasdieniam telefono naudojimui.

Suprantame, kad sveikas telefono ekranas ir nepriekaištingas įrenginio veikimas mūsų klientams turi didelę reikšmę. Visus gedimus taisome greitai ir kruopščiai, todėl galite neabejoti, kad jūsų Samsung Galaxy G960F S9 2018 į jūsų rankas grįš lyg naujas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.