Xiaomi MI 6 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas65 €
Kameros stikliuko keitimas20 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubus Xiaomi Mi 6 ekrano, baterijos, kameros ir kitų dalių keitimas. Aukštos kvalifikacijos meistų komanda atliks profesionalų telefono remontą greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Mi 6 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Nepaisant to, kad „Xiaomi“ prekės ženklas pirmauja pasaulyje savo mobiliųjų įrenginių pardavimo srityje, Xiaomi Mi 6 telefono ekrano keitimas nėra retas atvejis. Populiariausia ekrano gedimo priežastis yra žmogiškasis veiksnys. Prietaisų savininkai juos sulaužo, numeta ant kietų paviršių, nešioja kišenėje be dėklų ir apsauginių stiklų su įvairiais kietais daiktais. Kiekvienas iš šių veiksnių sukelia matricos pažeidimus, tada atsiras poreikis jį pakeisti.

  • Stiprus smūgis ekranui;
  • Apšvietimo pažeidimai modulyje;
  • Netinkamas spalvų rodymas;
  • Išdegintų taškų buvimas;
  • Nėra vaizdo dalyje ekrano.

Kvalifikuoti darbuotojai atidžiai išnagrinės jūsų poreikius ir pasiūlys palankiausias aptarnavimo sąlygas. Mūsų pagrindinis uždavinys – suteikti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas, naudojant naujausias technologijas. Visi specialistai yra profesionalai, mylintys savo darbą. Jūs galite mumis pasitikėti. Mes atliksime išmaniojo telefono diagnostiką nemokamai, nustatysime tikslią gedimo priežastį ir informuosime apie darbų kainą.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, kompiuterių, dronų, planšečių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.