Xiaomi MI A2 Lite remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas65 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Mūsų išmanieji meistrai remonto darbus atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – Xiaomi MI A2 Lite po taisymo veiks kaip naujas. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus, mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi MI A2 Lite ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 Lite yra išskirtinio dizaino įrenginys su 19:9 dydžio ekranu, dviguba galine kamera ir puikiu našumu. Talpią 64 GB vidinę atmintį galima padidinti papildant su 256 GB ar mažesnės talpos „microSD“ kortelėmis, neprarandant dvigubos SIM kortelės funkcijos. Tačiau atsitiko kažkas netikėto ir visi išmaniojo telefono privalumai tapo nepasiekiami, nes įrenginys nebeveikia? Ieškote serviso, kuris galėtų jums padėti?

Dažnas klientas kreipiasi dėl baterijos veikimo laiko sumažėjimo, kas anksčiau ar vėliau vis vien nutinka – ši problema priklauso nuo naudojimosi dažnumo ir laiko. O gal jūsų Xiaomi Mi A2 Lite nukrito ir priekinis ekrano stiklas pasipuošė įtrūkimu? Jei išmanusis nereaguoja į prisilietimus, ekrane matomi LCD pažeidimo požymiai ar ekrane visiškai nieko nematyti, išeitis viena – ekrano modulio keitimas. Mūsų Xiaomi Mi A2 Lite ekrano remontas apima sudužusių ar įtrūkusių ekranų stiklų bei LCD keitimus. Xiaomi MI A2 Lite stiklas ir ekranas yra sujungti į vieną komponentą, todėl net ir sveiko ekrano atveju tenka keisti visą ekrano modulį.

Nieko nelaukite, registruokite gedimą internetu ar atneškite įrenginį į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei kokybiška pagalba. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte: suskilęs stiklas, neveikia ekranas, baterija nelaiko ar reikia pakeisti sugedusius telefono komponentus. Mūsų išmanieji meistrai visa tai atlieka kiekvieną dieną, todėl galite neabejoti – atliksime profesionalų Xiaomi MI A2 Lite remontą.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.