Xiaomi MI A2 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas55 €
Kameros stikliuko keitimas30 €
Baterijos keitimas35 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba. Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Mi A2 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Xiaomi Mi A2 išmanusis telefonas buvo išleistas 2018 m. liepą, kaip Google Android-One projektas. Telefonas aprūpintas 5,99 colių jutikliniu ekranu, kurio skiriamoji geba yra 1080×2160 pikselių. Ekranas padengtas „Gorilla Glass 5“, taip užtikrinant geresnį atsparumą įbrėžimams ir amortizaciją, bei papildoma specialia danga, apsaugančia nuo pirštų antspaudų ant įrenginio korpuso.

Taisyti ar pakeisti Xiaomi Mi A2 sudužusį stiklą ar LCD ekraną gali prireikti dėl įvairių priežasčių: jei ekranas nebereaguoja į prisilietimą po to, kai įrenginys nukrito, ekranas yra juodas, matomi išdegę ar išsilieję pikseliai arba ekrano stiklas yra subraižytas, įtrūkęs ar visiškai suskilęs. Dažniausiai seno, sugedusio ekrano sutaisyti nebeįmanoma ir tenka jį pakeisti nauju. Kodėl? Vidiniai komponentai, tokie kaip jutiklinis sensorius, LCD ekranas ir foninis apšvietimas yra suklijuoti į vieną elementą – ekrano modulį.

Vidinių komponentų keitimas ar taisymas, korpuso pažeidimų šalinimas, stiklo, ekrano keitimas, baterijos keitimas ir kiti reikalingi išmaniųjų telefonų remonto darbai mūsų servise kiekvieną dieną atliekami greitai ir kokybiškai. Jei jūsų Xiaomi MI A2 susidūrė su problema, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir mes pasirūpinsime skubia bei profesionalia pagalba.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.