Xiaomi Note 5A Prime remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas59 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas35 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas25 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Programinės įrangos atnaujinimas20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Xiaomi Redmi Note 5A Prime reikėtų ko nors – nuo ekrano remonto iki baterijos ar kitų komponentų keitimo, mūsų išmanieji meistrai yra pasiruošę greitai ir profesionaliai atlikti visus reikiamus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Xiaomi Note 5A ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Su Redmi Note 5A Prime Y1 2017, Xiaomi pasiūlė tvirtą 5,5 colių ekraną turintį prietaisą už mažą kainą. Note 5A Prime išsiskiria iš konkurencingų panašios kainos išmaniųjų dėl 16 PM „selfie“ fotoaparato, kuriame įmontuotas infraraudonųjų spindulių jutiklis. Šis Xiaomi modelis turi „Corning Gorilla Glass 3“ ​​apsaugą, kuri apsaugo telefono ekraną nuo nedidelių kritimų ir galimų stiklo įbrėžimų kišenėje. Tačiau visko nutinka ir be papildomos apsaugos nukritęs įrenginys gali suskilti, sudūžti. O nuo dažno ir ilgo kasdieninio naudojimosi išmaniuoju ir neteisingo jo įkrovimo galima pažeisti bateriją, įkrovimo ar kitas jungtis.

Jus ištiko nelaimė ir jūsų stiklas arba ekranas neveikia? Mūsų servisas gali pakeisti tik stiklą, ekraną arba visą ekrano modulį. Kaip žinoti, kuri ekrano dalis jums reikalinga? Jei vaizdas po stiklu yra iškraipytas ar ekranas nieko nerodo, o stiklas yra sveikas, jums reikia tik naujo LCD. Jei susidūrėte su stiklo dūžiu ar jis yra įtrūkęs, bet vaizdas po juo yra puikus, jums reikia pakeisti tik ekrano stiklą. Visas ekrano modulis su jutikliniu stiklu ir LCD yra keičiamas tuo atveju, jei po sudužusiu stiklu matomi ir skystųjų kristalų pažeidimai ar ekranas nieko nerodo – yra juodas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.