Planšečių remontas ir taisykla Vilniuje

Iš anksto įvardyti tikslią planšetės taisymo kainą būtų sudėtinga, todėl iš pradžių atliekame įrangos diagnostiką. Kainą taip pat lemia daugybė įvairių veiksnių: planšetės modelis, gedimo rūšis ir kt. Tačiau jau pirmojo susitikimo metu galėsime apskaičiuoti apytikslią paslaugos kainą. Jeigu

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU

1
2
3
4
REGISTRUOKITE
GEDIMĄ
PRISTATYKITE ARBA
PAIMSIME
SEKITE DARBŲ
EIGĄ
ATSIIMKITE ARBA
PRISTATYSIME

Šiek tiek apie planšetes

Pastaruoju metu nemažai vartotojų vietoj nešiojamųjų kompiuterių renkasi planšetes. Jos ergonomiškos, užima mažiau vietos ir atlieka beveik tokias pačias funkcijas kaip ir nešiojamieji kompiuteriai, tačiau kaip ir kiti elektronikos prietaisai, taip ir planšetės kartais sugenda. Telesferos išmanieji meistrai taiso greitai ir profesonaliai ne tik gerai žinomų gamintojų planšetes (Apple, iPad, Samsung, Amazon Kindle, LG, Tochiba, Archos, HP, Acer, Lenovo, Sony, Asus, Dell, Msi, Motorola, Huawei, Fujitsu, Prestigio, Microsoft Surface, Ginzzu, Oysters, Texet, Viewsonic, Ritmix, Digma, Pipo, Starway, Cube, E-Star ir kt.), bet ir kiniškas „NoName‘‘ planšetes. Na, o jeigu sugedo kompiuteris, fotoaparatas, dronas ar kita elektronika, pataisysime ir juos!

Į mus dažniausiai kreipiasi su tokiais gedimais:

Plasetes ikrovimo lizdo keitimasIšlūžo (išsijudino) įkrovimo lizdas, todėl planšetės baterija blogai įkraunama ar visai nepasikrauna. Pastebėję pirmus blogo įkrovimo požymius, nedelskite, o kreipkitės į servisą „Telesfera‘‘ išmaniuosius meistrus, nes bandant surasti tinkamą krovimo kampą ar stipriai kišant įkrovimo kištuką galima išlaužti lizdą arba nurauti krovimo takelius nuo pagrindinės plokštės, ko pasekoje taisymo išlaidos gali išaugti. Tuo pačiu kraunant su dažnu atsijunginėjimu, genda planšetės baterija (eikvojasi krovimo ciklų skaičius) kas ir pagreitina jos keitimą bei dar papildomas išlaidas.

Planšečių ekranų keitimas Vilniuje su kainomisSudaužytas planšetės ekranas, sensorinis stiklas (touchscreen) arba ekrano ir liečiamo stiklo modulis. Tai viena jautriausių ir pažeidžiamiausių planšetės dalis. Nedidelis kritimas ar kitas mechaninis poveikis gali sukelti ekrano defektus, kaip dryžiai, iškraipyta vaizdą, mirksi, išsiliejusių skystųjų kristalų dėmes arba net neįsijungia (tokiu atveju dėl pažeistų vidinių jungčių vyksta „trumpas jungimas‘‘) ir susidaro įspūdis, kad planšetė visai „negyva‘‘.

Senesnio tipo planšetėse ekranas ir stiklas liečiamu paviršiumi (touchscreen)  keičiami kaip atskiros detalės. Sudaužius tik stiklą pasitaiko, kad naudotis kaip ir galima, jeigu reaguoja teisingai į pirštų prisilietimų komandas, tik nėra saugu, nes būna atskilusių mažų stiklo kristalų, kurie gali sužeisti pirštus. Taip pat skilimai toliau plečiasi sudarydami „voratinklį“, pasidaro nesaugu „sveikam“ išlikusiam ekranui, nes stipriau paspaudus stiklo šukė gali pažeisti ir jį, o per plyšius gali pakliūti dulkės, vanduo, purvas ir visiškai sugadinti planšetę, tuomet vėl padidėja taisymo išlaidos. Naujo pavyzdžio planšetės dažniausiai turi ekrano ir liečiamo stiklo modulį su Samoled, Retina, Led raiška. Šie moduliai su keitimo darbais gali kainuoti nuo 100,00 eur iki 250,00eur ir daugiau. Sudaužius arba kitaip pažeidus TIK viršutinį liečiamą stiklą, galime pasiūlyti modulio stiklo perklijavimą – restauravimą, išsaugojant originalų ekraną.

Telesferos serviso įranga darbui su telefonais ir planšetėmis.

Mūsų turima profesionali įranga ( šaldiklis, mikroskopas, laminatorius, presas, kalibravimo įrankai ir kt.medžiagos) ir „Telesfera“ išmanieji meistrai atliks puikiai savo darbą, o Jūs galėsite vėl džiaugtis savo mėgstama planšete ir nekeičiant viso ekrano modulio ir sutaupant beveik per pusę, nes ši procedūra (medžiagos su darbu) tekainuos 50,00-150,00 eur (vietoj 100,00-250,00 eur)

Kaip apsaugoti planšetės ekraną ar liečiamą stiklą?

Visų pirma Jūs turite atsargiai valdyti įrenginį, stengtis apsaugoti jį nuo kritimo ir kitų mechaninių poveikių. Įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą dėklą gerai apsauganti ne tik paviršių, bet ir kampus (krisdamas kampu dažniausiai dūžta planšetės stiklas dėl staigaus korpuso suspaudimo). Pirkdami naują planšetę užklijuokite ekranui specialią apsauginę plėvelę arba apsauginį stiklą. Dėklus, apsaugines plėveles bei apsauginius stiklus galite rasti mūsų parduotuvėje Telesfera.lt

Bėdos su baterija?

‘‘Nelaiko‘‘ baterija, „greitai išsikrauna ir įsikrauna“, „ilgai kraunasi, bet atjungus įkroviklį rodo 0% baterijos, „kaista įkrovimo metu“ arba „visai nesikrauna“ ir panašiais nusiskundimais kreipiasi dažnas planšečių naudotojas. Su tokiais apibūdinimais dažnai gedimas susijęs su baterija. Savarankiškai  keisti neturint specialios įrangos, įrankių ir medžiagos tikrai neverta, nes galima sugadinti planšetę nepataisomai. „Telesfera‘‘ išmanieji meistrai  rekomenduoja atnešti planšetę kuo skubiau su tokiais „simptomais‘‘, nes baterija nuo ilgo naudojimo gali išsipūsti ir iš vidaus deformuoti galinį dangtelį ir kas blogiausia suspausti ir visiškai sugadinti ekraną ar deformuoti ir sugadinti  pagrindinę plokštę. Nedelskite ir laiku atneštam tokiam įrenginiui mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai laiku galės suteikti pagalbą!:)

Programinės įrangos problemos?

‘‘Pakimba tik įjungus ant logo“, „labai lėtas“, „rašo nėra atminties“ ( nors visos programėlės ir papildoma informacija ištrintos), „prisigaudė virusų“ arba „išvis neįsijungia“ ir panašių nusiskundimų išgirstame  labai dažnai. Visus šiuos išvardintus išsireiškimus galime įvardinti kaip – programiniai gedimai. Sprendimas iš pažiūros labai paprastas, tiesiog paimti ir perrašyti programinę įrangą, kas atrodo šiais laikais galėtų savarankiškai padaryti net paauglys. Deja deja, neturint tam specialių žinių galima po tokio „savarankiško perrašymo“ sugadinti planšetę nepataisomai, ji tiesiog neįsijungs. Todėl nesiūlome eksperementuoti , o pristatyti į servisą „Telesfera‘‘ išmaniesiems  meistrams. Savo žinių pagalba tinkamai parinks programinės įrangos įrašymo būdus, tuo labiau ši procedūra kainuoja vos nuo 10,00 eur ir užtrunka apie 1valandą.

5.‘‘Džeržgia garsiakalbis‘‘ arba visai nėra garso, išlūžo „home“ garsinimo arba įjungimo mygtukas, o gal planšetė „buvo nuskendusi“ ir gavo drėgmės, deformuotas korpusas, neveikia priekinė ar galinė kamera, „tiesiog numirė“… Nenusiminkite, tiesiog paskambinkite +37066005555, rašykite info@telesfera.lt arba tiesiog pristatykite sugedusią planšetę į Telesferą išmaniesiems meistrams. Turima įrangą ir vietoje  esamas detalių sandėlys nesunkiai padės išspręsti ir sudėtingiausią gedimą.

Sutaisysime nuo paprasčiausio iki pačio sudėtingiausio gedimo.Visos keičiamos detalės kaip mikrofonai, priekinės – galinės kameros, įvairios lanksčios jungtys (šleifai), garsiakalbiai, korpusinės dalys, mygtukai, lizdai, baterijos ir net procesoriai (CPU) yra neremontuojami,  o keičiami. Galima remontuoti TIk pačią pagrindinę plokštę po mechaninių ar skysčių poveikio.

Mes dirbame sąžiningai ir atvirai. Darbus vykdome  TIK suderinus galutinę kainą su klientu, kad nekiltų nesusipratimų. Atliktiems darbams suteikiame garantiją.

12 Taip RENKANTIS MUS

 1. Prioritetinis – skubus taisymas. 
 2. Registruojantis internetu  taisymas skubos tvarka. 
 3. Dirbame greitai: vidutinė taisymo trukmė – 45 min.
 4. Taisome pačius seniausius ir naujausius elektronikos įrenginius.
 5. Taisome apdraustus įrenginius, išrašome reikalingas pažymas.
 6. Naudojame tik originalias, aukštos kokybės detales. 
 7. Visus darbus atliekame patys, meistrai dirba čia ir dabar.
 8. Visiems darbams suteikiame 30 dienų garantija. 
 9. Jūsų duomenys yra saugūs, jie nebus kopijuojami ar kitaip panaudojami. 
 10. Mūsų servise  nemokama patikra ir profesionalios konsultacijos.
 11. Nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną.
 12. Nemokamas įrenginio siuntimas.
0 +

SUTAISYTA ĮRENGINIŲ

0 + metų

DIRBAME JUMS

0 +

ATSILIEPIMŲ APIE MUS