Apple Iphone 11 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas200 €
Galinio dangtelio keitimas150 €
Kameros stikliuko keitimas45 €
Baterijos keitimas85 €
USB lizdo keitimas75 €
Mikrofono keitimas60 €
Garsiakalbio keitimas50 €
SIM modulio keitimas75 €
SIM kortelės laikiklis15 €
Priekinės kameros keitimas69 €
Galinės kameros keitimas120 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Skubus Apple iPhone 11 remontas, ekrano, stiklo, nugarėlės ir kitų telefono dalių keitimas bei taisymas. Aukštos kvalifikacijos meistrai yra pasiruošę visus reikiamus remonto darbus atlikti greitai ir kokybiškai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 11 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Naujasis Apple iPhone 11 turi dvigubą galinę kamerą su ypač plataus kampo jutikliu. Labiausiai išsiskiria iPhone 11 fotoaparatas, su nauja naktinio režimo funkcija ir automatiniais prisitaikymais fotografuojant. Naktinis režimas naudoja ypač plataus kampo jutiklį, kad būtų galima užfiksuoti daugiau šviesos, tokiu būdu gaunamos žymiai geresnes nuotraukas esant ir silpnam apšvietimui. Jei nesate profesionalus fotografas, kasdieninės Instagram nuotraukos vis tiek atrodys puikiai. 

Tiesa, šio įrenginio trapumas yra didelė problema ir stiklinės nugarėlės dizainas, puošiantis išvaizdą, saugumo nesuteikia. Stiklo stiprumo testo metu, Apple iPhone 11 stiklas neatlaikė 92 centimetrų aukščio ir nugarėlė skilo. Šią ir visas kitas iškilusias problemas galime sutvarkyti greitai ir kokybiškai.

Taigi, jei jūsų telefonui reikalingas ekrano, stiklo ar baterijos keitimas bei kitų komponentų taisymas ar keitimas, nedelsiant kreipkitės į mus ir mes jums padėsime.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.