Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Iphone 4 / 4s remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas27.15 €
Galinio dangtelio keitimas15.25 €
Baterijos keitimas19.95 €
Pagrindinės kameros modulio keitimas20.5 €
Priekinės kameros ir šviesos jutiklio keitimas 15.85 €
Home mygtuko keitimas14.95 €
Krovimo lizdo keitimas20.2 €
Ausinių lizdo keitimas18.95 €
Mikrofono modulio keitimas20.45 €
Garsiakalbio modulio keitimas20 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas21.2 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas19.75 €
Wi-Fi antenos taisymas20.85 €
SIM modulio keitimas22.15 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Jei jūsų Apple iPhone 4 / 4s reikia ekrano remonto, baterijos keitimo ar kitų komponentų taisymo bei keitimo paslaugų – išmanieji meistrai yra pasiruošę greitai ir profesionaliai atlikti visus reikiamus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 4/4S ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Tai yra ketvirtosios kartos „iPhone“, pakeisiantis 3GS. Po daugybės pastebimų nutekėjimų „iPhone 4“ pirmą kartą buvo pristatytas 2010 m. Birželio 7 d. „Apple“ pasaulinėje kūrėjų konferencijoje San Franciske ir buvo išleistas 2010 m. Birželio 24 d. JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Japonijoje. „IPhone“ pristatė naują šeimos aparatinės įrangos dizainą, kurį „Apple“ generalinis direktorius Steve’as Jobsas minėjo kaip tuo metu ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje; jį sudarė nerūdijančio plieno rėmas.

„Apple“ taip pat pristatė naują didelės skiriamosios gebos „Retina Display“, kurio vaizdo elementų tankis yra 326 pikseliai colyje, išlaikant tokį patį fizinį dydį ir kraštinių santykį, kaip ir jo pirmtakuose, bei lustą „A4“, kartu su „iOS 4“, kuri visų pirma pristatė daugiafunkcinias galimybes ir naują „Apple“ vaizdo pokalbių paslaugą „FaceTime“. iPhone 4 taip pat buvo pirmasis iPhone, į kurį įdėta priekinė kamera, ir pirmasis išleistas CDMA tinklų versijoje, pasibaigus AT&T laikotarpiui JAV.

Vieną žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.