Apple Iphone 4/4S remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas27 €
Galinio dangtelio keitimas15 €
Baterijos keitimas (1430 mAh)19.95 €
USB lizdo keitimas20 €
Ausinuko lizdo keitimas20 €
Mikrofono keitimas20 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas10 €
Galinės kameros keitimas20 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Apple iPhone 4/4S reikia ekrano remonto, baterijos keitimo ar kitų komponentų taisymo bei keitimo paslaugų – išmanieji meistrai yra pasiruošę greitai ir profesionaliai atlikti visus reikiamus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 4/4S ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Tai yra ketvirtosios kartos „iPhone“, pakeisiantis 3GS. Po daugybės pastebimų nutekėjimų „iPhone 4“ pirmą kartą buvo pristatytas 2010 m. Birželio 7 d. „Apple“ pasaulinėje kūrėjų konferencijoje San Franciske ir buvo išleistas 2010 m. Birželio 24 d. JAV, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Japonijoje. „IPhone“ pristatė naują šeimos aparatinės įrangos dizainą, kurį „Apple“ generalinis direktorius Steve’as Jobsas minėjo kaip tuo metu ploniausią išmanųjį telefoną pasaulyje; jį sudarė nerūdijančio plieno rėmas.

„Apple“ taip pat pristatė naują didelės skiriamosios gebos „Retina Display“, kurio vaizdo elementų tankis yra 326 pikseliai colyje, išlaikant tokį patį fizinį dydį ir kraštinių santykį, kaip ir jo pirmtakuose, bei lustą „A4“, kartu su „iOS 4“, kuri visų pirma pristatė daugiafunkcinias galimybes ir naują „Apple“ vaizdo pokalbių paslaugą „FaceTime“. iPhone 4 taip pat buvo pirmasis iPhone, į kurį įdėta priekinė kamera, ir pirmasis išleistas CDMA tinklų versijoje, pasibaigus AT&T laikotarpiui JAV.

Vieną žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.