Apple Iphone 6 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas44 €
Originalaus ekrano modulio keitimas55 €
Galinio dangtelio keitimas55 €
Di-Power baterijos keitimas (3550 mAh)45 €
Baterijos keitimas (2915 mAh)34 €
USB lizdo keitimas34 €
Ausinuko lizdo keitimas34 €
Mikrofono keitimas34 €
Garsiakalbio keitimas29 €
SIM modulio keitimas40 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas34 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas34 €
Įjungimo mygtuko keitimas34 €
Priekinės kameros keitimas35 €
Galinės kameros keitimas45 €
Pagrindinio („HOME“) mygtuko keitimas35 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimasNuo 15 €
Pirminė techninė patikra0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Apple iPhone 6 Plus ištiko problema? Suskilo ekrano stiklas ar baterija nebėra tokia galinga, kokia buvo anksčiau? Tuomet ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kitų išorinių ir vidinių komponentų keitimas ar taisymas bei kiti remonto darbai yra tai, ką siūlome ir darome geriausiai.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555


Apple iPhone 6 Plus buvo pirmasis modelis, panaudojęs 5,5 colių ekraną, leidęs „Apple“ patekti į vadinamąją „phablet“ rinką, kurioje ilgą laiką dominavo jų konkurentai „Samsung“ su savo „Galaxy Note“ serija.

Be atnaujintos 6 Plus išorės ir ekrano dydžio, Apple taip pat pristatė „Apple Pay“: bendrovės parašų mobiliųjų mokėjimų sistemą. Kartu patobulino ir galinę kamerą, kuri suteikė galimybę filmuoti 1080p, 30 ir 60 kadrų per sekundę greičiu bei įdiegė optinio vaizdo stabilizavimą.

Atsižvelgdami į tai, koks svarbus telefonas yra jūsų kasdieniame gyvenime, imdamiesi visų atsargumo priemonių, kad apsaugotumėte jį, perkate apsauginį dėklą, ekrano apsaugą, kuri iš ties padeda apsaugoti jūsų įrenginį, tačiau rizika, nors ir mažesnė, išlieka. Nesvarbu, kokia pažeidimo ar gedimo priežastis, mes suprantame, kad įrenginį reikia kuo greičiau taisyti, kad jūsų gyvenimas vėl sugrįžtų į įprastą ritmą.

Didesnis ekranas – didesnė rizika dūžti stiklui, dar galingesnis procesorius, su kuriuo galima padaryti daugiau – eikvojama daugiau baterijos energijos. Taigi, kiekvienas patobulinimas turi savo pliusų ir minusų, o mes esame tam, kad tuos minusus kuo greičiau pašalintume.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.