Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Iphone 7 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas64.5 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas49.2 €
Ekrano stiklo keitimas58 €
Galinio dangtelio keitimas64.75 €
Padidintos talpos baterijos keitimas44.95 €
Baterijos keitimas39.95 €
Kameros stikliuko keitimas25.25 €
Pagrindinės kameros modulio keitimas50.5 €
Priekinės kameros ir šviesos jutiklio keitimas 45.35 €
Home mygtuko keitimas46.4 €
Krovimo lizdo keitimas44.5 €
Ausinių lizdo keitimas44.5 €
Mikrofono modulio keitimas46.25 €
Garsiakalbio modulio keitimas35.8 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas36.2 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas36.55 €
Maitinimo gedimas (Mikroschemos IC Apple U2 keitimas)63.25 €
Audiograndinės gedimas (Audio Codec mikroschemos keitimas)49.5 €
,,Nemato SIM‘‘ (,,NO SERVICE‘‘) – modemo taisymas63.75 €
Touch ID atstatymas35.05 €
Wi-Fi antenos taisymas44.3 €
SIM modulio keitimas36.2 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas30 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Platus Apple iPhone 7 remonto darbų pasirinkimas: ekrano, stiklo keitimas, baterijos keitimas, vidinių ir išorinių komponentų keitimas bei taisymas. Nesvarbu su kokiu gedimu susidūrėte – išmanieji meistai išspręs visas problemas! 

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 7 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

iPhone 7 buvo vienas sėkmingiausių produktų Apple istorijoje dėl pateisinamos priežasties – tai buvo revoliucinis įrenginys, iš esmės pakeitęs žaidimą visiems išmaniųjų telefonų gamintojams. Tačiau, nepaisant naujovių ir techninio meistriškumo, jis vis tiek yra jautrus ekrano dūžiams, netinkamai veikiančiam įkrovimo lizdui ar baterijos išsipūtimui bei kitiems gedimams.

Jeigu dužęs tik ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti TIK ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį.

Apple iPhone 7 remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas.

Dažniausios problemos:

Mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai kiekvieną dieną susiduria su „iPhone“ telefonais ir jų įvairiomis problemomis. Dažniausi gedimai susiję su ekranu ir korpusu, kurie būna sugadinti ir deformuoti. Taip pat „Home“ mygtukas gali neveikti, priežastis – susinaudojimas.

„Apple“ taisymo darbus atliekame naudojant tik originalias bei aukštos kokybės atsargines dalis ir komponentus. Dauguma problemų gali būti išspręstos per 30-40 minučių. Tai liečia šiuos gedimus:

  • Mygtukai.
  • Ekranai ir stiklai.
  • Krovimo problemos.
  • Kameros, laidai ir kitos atsarginės dalys.

Tam tikri gedimai reikalauja išsamesnės Apple iPhone 7 apžiūros, tokiu atveju palikite telefoną „Išmaniesiems meistrams“, kad galėtume atlikti išsamią prietaiso diagnostiką. Tik tada galėsime atsakyti į klausimą – kiek kainuos ir kiek laiko užtruks taisymo darbai? Beje, jums ši paslauga yra visiškai nemokama.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, kompiuterių taisymas, dronų, planšečių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų iPhone 7 turi problemų. Jei jus domina Apple iPhone 7 remonto kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.