Apple Iphone 8 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas99 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas64 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Galinio dangtelio keitimas90 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Baterijos keitimas (2961 mAh)45 €
USB lizdo keitimas59 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas45 €
Garsiakalbio keitimas20 €
SIM modulio keitimas60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas40 €
Galinės kameros keitimas55 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Apple iPhone 8 Plus ištiko bėda? Įskilęs stiklas, sudužęs ekranas, neveikianti baterija ar kiti mechaniniai ir programiniai pažeidimai mums nėra kliūtis. Galime atlikti visus reikiamus remonto darbus: stiklo, ekrano, baterijos ir kitų komponentų keitimas bei taisymas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 8 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Nors iPhone 8 Plus galbūt buvo nustelbtas naujojo iPhone X, jis vis tiek yra vienas iš našiausių savo dienų išmaniųjų telefonų. Ypač turint omenyje 5,5“ ekraną ir 12 megapikselių dvigubą galinę kamerą, šis išmanusis telefonas negali būti nuvertintas.

Su visais patobulinimais, iPhone atsirado su daugybe problemų – lengvai dūžtančia stikline galine dalimi ir keletu prastai veikiančių loginių plokščių, dėl kurių jis atsitiktinai išsijungia ir užstringa. Jau nekalbant apie seną ir visiems puikiai pažįstamą išmaniųjų telefonų problemą, būdinga ir iPhone 8 Plus, lengvai pažeidžiamas ekrano stiklas. O su nauju stiklinės nugarėlės dizainu ši problema tik didėja.

Visi žinome, kaip žmogus jaučiasi tą akimirką, kai telefonas slysta pro pirštus, atrodo, kad laikas sulėtėja, delnai iškart pradeda prakaituoti ir bejėgiškai žiūrime, kaip telefonas sukasi, sukasi, sukasi, kol su trenksmu atsitrenkia į kietą betoną. Tačiau, įskilęs stiklas, sudužęs ekranas, neveikianti baterija ar kiti mechaniniai ir programiniai pažeidimai nėra kliūtis. Mes galime visa tai sutaisyti ar pakeisti.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų „iPhone 8 Plus“ turi problemų. Jei jus domina Apple iPhone 8 Plus remonto kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.