Apple Iphone 8 Plus remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Ekrano stiklo keitimas60 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas79 €
Originalaus ekrano modulio keitimas135 €
Galinio dangtelio keitimas87 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Baterijos keitimas95 €
Kameros stikliuko keitimas15 €
Priekinės kameros keitimas40 €
Galinės kameros keitimas55 €
Garsiakalbio keitimas20 €
Mikrofono keitimas45 €
USB lizdo keitimas59 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
SIM modulio keitimas60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone 8 Plus ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Nors iPhone 8 Plus galbūt buvo nustelbtas naujojo iPhone X, jis vis tiek yra vienas iš našiausių savo dienų išmaniųjų telefonų. Ypač turint omenyje 5,5“ ekraną ir 12 megapikselių dvigubą galinę kamerą, šis išmanusis telefonas negali būti nuvertintas.

Su visais patobulinimais, iPhone atsirado su daugybe problemų – lengvai dūžtančia stikline galine dalimi ir keletu prastai veikiančių loginių plokščių, dėl kurių jis atsitiktinai išsijungia ir užstringa. Jau nekalbant apie seną ir visiems puikiai pažįstamą išmaniųjų telefonų problemą, būdinga ir iPhone 8 Plus, lengvai pažeidžiamas ekrano stiklas. O su nauju stiklinės nugarėlės dizainu ši problema tik didėja.

Visi žinome, kaip žmogus jaučiasi tą akimirką, kai telefonas slysta pro pirštus, atrodo, kad laikas sulėtėja, delnai iškart pradeda prakaituoti ir bejėgiškai žiūrime, kaip telefonas sukasi, sukasi, sukasi, kol su trenksmu atsitrenkia į kietą betoną. Tačiau, įskilęs stiklas, sudužęs ekranas, neveikianti baterija ar kiti mechaniniai ir programiniai pažeidimai nėra kliūtis. Mes galime visa tai sutaisyti ar pakeisti.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų „iPhone 8 Plus“ turi problemų. Jei jus domina Apple iPhone 8 Plus remonto kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.