Apple Iphone 8/ SE 2020 remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas120 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas69 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Galinio dangtelio keitimas90 €
Kameros stikliuko keitimas20 €
Di-Power baterijos keitimas (2700 mAh)50 €
Baterijos keitimas (1821 mAh)45 €
USB lizdo keitimas59 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas40 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas60 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas40 €
Galinės kameros keitimas75 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Sudužęs Apple iPhone 8 / SE 2020 ekrano ar nugarėlės stiklas, nelaikanti baterija, neveikiantis garsiakalbis ar įkrovimo jungtis nėra bėda, kai žinote kur kreiptis. Jei jus domina remonto darbų kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Apple Iphone 8 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kaip dažnai nutinka tokie atvejai, kai telefono modeliui iPhone 8 reikalingas skubus taisymas? Tai vienas iš populiariausių mūsų klientų klausimų. Atsakymas – pakankamai dažnai, bet priežastis yra ne prasta prietaiso kokybė, bet tiesiog- populiarumas. Kadangi modelis populiarus, todėl ir mūsų serviso meistrams yra ką veikt.

Formos faktoriaus atžvilgiu iPhone 8 nėra labai išskirtinis nuo ankstesnės iPhone serijos, iš išorės atrodo beveik visiškai tas pats, išskyrus pridėtą stiklinę nugarėlę. Kartu su šia naujove atsirado belaidžio įkrovimo galimybės, greitesnis procesorius ir atnaujintos kameros. Nors 8 išsaugojo išskirtinį Retina HD ekraną, jame taip pat atsirado True Tone technologija, kuri ekraną automatiškai koreguoja atsižvelgdama į aplinkos apšvietimą. Be to, iPhone 8 turi 12 MP galine kamera, galinčią filmuoti 4K vaizdo įrašus 24, 30 arba 60 kadrų per sekundę greičiu ir 1080p vaizdo įrašą 30, 60, 120 arba 240 kadrų per sekundę greičiu.

Tačiau naudojant tokias pažangias technologijas ir daugiau stiklo, telefonas turi didesnę riziką sulūžti. Turėdamas tokią pažangią technologiją iPhone 8, nėra visiškai nenugalimas, tai yra tik dar viena nauja funkcija, kuri tvirtumo ar saugumo, ilgalaikiam įrenginio naudojimuisi, neprideda. Nauja stiklinė nugarėlė, nors ir dailiai atrodanti išorinio dizaino detalė, tačiau tik padidina riziką pažeisti įrenginį. Tokiu atveju sudaužytą iPhone 8 nugarėlės stiklą galime pakeisti, naudodami naują atskyrimo techniką ir specialų lazerį. Tokiu būdų nėra rizikos pažeisti greitojo įkrovimo bei kitų vidinių įrenginio komponentų, esančių po stikline nugarėle.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.