Apple Iphone XR remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Originalaus ekrano modulio keitimas160 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas90 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Baterijos keitimas50 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Priekinės kameros keitimas65 €
Galinės kameros keitimas70 €
Garsiakalbio keitimas30 €
Mikrofono keitimas65 €
USB lizdo keitimas65 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
SIM modulio keitimas65 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Apple Iphone XR ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kaip dažnai nutinka tokie atvejai, kai telefono modeliui iPhone XR reikalingas skubus taisymas? Tai vienas iš populiariausių mūsų klientų klausimų. Atsakymas – pakankamai dažnai, bet priežastis yra ne prasta prietaiso kokybė, bet tiesiog- populiarumas. Kadangi modelis populiarus, todėl ir mūsų serviso meistrams yra ką veikt.

Apple iPhone XR telefonai gaminami iš patvaraus aliuminio lydinio rėmo su stikliniu korpusu. Apple teigimu, tai stipriausias kada nors naudotas stiklas išmaniuosiuose telefonuose. Be abejo, šie iPhone telefonai atsparūs vandens purslams ir dulkėms.

Jeigu dužęs tik ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti TIK ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį.

Apple iPhone XR remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas.

Dažniausios problemos:

Mūsų „Telesfera“ išmanieji meistrai kiekvieną dieną susiduria su „iPhone“ telefonais ir jų įvairiomis problemomis. Dažniausi gedimai susiję su ekranu ir korpusu, kurie būna sugadinti ir deformuoti. Taip pat „Home“ mygtukas gali neveikti, priežastis – susinaudojimas.

„Apple“ taisymo darbus atliekame naudojant tik originalias bei aukštos kokybės atsargines dalis ir komponentus. Dauguma problemų gali būti išspręstos per 30-40 minučių. Tai liečia šiuos gedimus:

  • Mygtukai.
  • Ekranai ir stiklai.
  • Krovimo problemos.
  • Kameros, laidai ir kitos atsarginės dalys.

Tam tikri gedimai reikalauja išsamesnės Apple iPhone XR apžiūros, tokiu atveju palikite telefoną „Išmaniesiems meistrams“, kad galėtume atlikti išsamią prietaiso diagnostiką. Tik tada galėsime atsakyti į klausimą – kiek kainuos ir kiek laiko užtruks taisymo darbai. Beje, jums ši paslauga yra visiškai nemokama.

Vieną, žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, kompiuterių taisymas, dronų, planšečių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų iPhone XR turi problemų. Jei jus domina Apple iPhone XR remonto kaštai arba nerimaujate dėl kitų problemų, visada galite paskambinti mums telefonu +37066005555 arba rašyti el.paštu info@telesfera.lt.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.