Apple Iphone XR remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas160 €
Originalaus ekrano modulio keitimas180 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas90 €
Kameros stikliuko keitimas35 €
Baterijos keitimas (2942 mAh)50 €
USB lizdo keitimas65 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas65 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas65 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas65 €
Galinės kameros keitimas70 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jeigu dužęs tik Apple iPhone XR ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti tik ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį. Padėsime išspręsti visas problemas ir kruoščiai atliksime visus reikiamus remonto darbus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Apple Iphone XR ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kaip dažnai nutinka tokie atvejai, kai telefono modeliui iPhone XR reikalingas skubus taisymas? Tai vienas iš populiariausių mūsų klientų klausimų. Atsakymas – pakankamai dažnai, bet priežastis yra ne prasta prietaiso kokybė, bet tiesiog- populiarumas. Kadangi modelis populiarus, todėl ir mūsų serviso meistrams yra ką veikt.

Apple iPhone XR telefonai gaminami iš patvaraus aliuminio lydinio rėmo su stikliniu korpusu. Apple teigimu, tai stipriausias kada nors naudotas stiklas išmaniuosiuose telefonuose. Be abejo, šie iPhone telefonai atsparūs vandens purslams ir dulkėms.

Apple iPhone XR remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.