Apple Iphone XS MAX remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas300 €
Galinio dangtelio keitimas100 €
Baterijos keitimas (3174 mAh)75 €
USB lizdo keitimas70 €
Mikrofono keitimas50 €
Garsiakalbio keitimas50 €
SIM modulio keitimas70 €
SIM kortelės laikiklis10 €
Priekinės kameros keitimas80 €
Galinės kameros keitimas100 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Nesvarbu su kokiu Apple iPhone XS MAX gedimu susidūrėte, galime atlikti ekrano, baterijos, stiklo keitimo darbus, bei kitas reikalingas taisymo ar telefonų komponentų keitimo paslaugas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone XS MAX ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Apple iPhone XS Max oficialiai paskelbtas 2018 m. Rugsėjo 12 d. Naujos šio įrenginio galimybės ir funkcijos apima didesnį 6,5 colių ekraną, atnaujintą „A12 Bionic SoC“ su pramonėje pirmaujančiu 7 nm gamybos procesu ir naujos kartos „Neural Engine“, atnaujinta kamera su „Smart HDR“ ir patobulintas portreto režimas su dar geresniu „bokeh“ ir perspektyvos valdymu. Visa tai leidžia mėgautis pačiomis šviesiausiomis, ryškiausiomis ir tiksliausiai spalvas atspindinčiomis nuotraukomis bei vaizdais, kuriuos kada nors galėjome išvysti Apple produktų ekranuose.

Apple iPhone XS MAX yra vienas iš brangiausių rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, todėl ir jo gedimas yra brangus, bei labai skaudus patyrimas, šio telefono naudotojams.

Kaip ir visi kiti išmanieji įrenginiai, iPhone XS MAX turi tam tikrų rizikos faktorių susijusių su ekrano dydžiu, stikliniu dizainu bei programiniais ir vidiniais įrenginio komponentais. Dažniausia problema išlieka ekrano ar nugarėlės stiklo dūžis. Nors XS MAX ekranas yra tvirtesnis nei mažesnės jo (XS) versijos iPhone, tačiau rizika skilti stiklui nemažėja.

Vienas iš labiausiai stebinančių dalykų yra atsparumas vandeniui, kuris testų metu buvo įvertintas IP68 įverčiu. Dulkėms ir vandeniui atsparus įrenginys sveikas išlieka panardintas į 2.13 metro gylį, net iki 30 minučių.

Vieną žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti jūsų problemas. Nesvarbu koks tai gedimas, galime atlikti ekrano, baterijos, stiklo keitimo darbus, bei kitas reikalingas taisymo ar įrenginio komponentų keitimo paslaugas.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.