Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple Iphone XS MAX remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas275 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas179 €
Ekrano stiklo keitimas170 €
Galinio dangtelio keitimas70 €
Baterijos keitimas69.95 €
Kameros stikliuko keitimas35.25 €
Pagrindinės kameros modulio keitimas 102.2 €
Priekinės kameros modulio keitimas65.5 €
Krovimo lizdo keitimas70.75 €
Ausinių lizdo keitimas70.75 €
Mikrofono modulio keitimas72.15 €
Garsiakalbio modulio keitimas48.6 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas51.3 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas49.8 €
Maitinimo gedimas (Mikroschemos IC Apple U2 keitimas)145.25 €
Audiograndinės gedimas (Audio Codec mikroschemos keitimas)63.5 €
,,Nemato SIM‘‘ (,,NO SERVICE‘‘) – modemo taisymas139.75 €
Face ID atstatymas99 €
Wi-Fi antenos taisymas113.4 €
SIM modulio keitimas68.5 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas45 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Nesvarbu su kokiu Apple iPhone XS MAX gedimu susidūrėte, galime atlikti ekrano, baterijos, stiklo keitimo darbus, bei kitas reikalingas taisymo ar telefonų komponentų keitimo paslaugas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Iphone XS MAX ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Apple iPhone XS Max oficialiai paskelbtas 2018 m. Rugsėjo 12 d. Naujos šio įrenginio galimybės ir funkcijos apima didesnį 6,5 colių ekraną, atnaujintą „A12 Bionic SoC“ su pramonėje pirmaujančiu 7 nm gamybos procesu ir naujos kartos „Neural Engine“, atnaujinta kamera su „Smart HDR“ ir patobulintas portreto režimas su dar geresniu „bokeh“ ir perspektyvos valdymu. Visa tai leidžia mėgautis pačiomis šviesiausiomis, ryškiausiomis ir tiksliausiai spalvas atspindinčiomis nuotraukomis bei vaizdais, kuriuos kada nors galėjome išvysti Apple produktų ekranuose.

Apple iPhone XS MAX yra vienas iš brangiausių rinkoje esančių išmaniųjų telefonų, todėl ir jo gedimas yra brangus, bei labai skaudus patyrimas, šio telefono naudotojams.

Kaip ir visi kiti išmanieji įrenginiai, iPhone XS MAX turi tam tikrų rizikos faktorių susijusių su ekrano dydžiu, stikliniu dizainu bei programiniais ir vidiniais įrenginio komponentais. Dažniausia problema išlieka ekrano ar nugarėlės stiklo dūžis. Nors XS MAX ekranas yra tvirtesnis nei mažesnės jo (XS) versijos iPhone, tačiau rizika skilti stiklui nemažėja.

Vienas iš labiausiai stebinančių dalykų yra atsparumas vandeniui, kuris testų metu buvo įvertintas IP68 įverčiu. Dulkėms ir vandeniui atsparus įrenginys sveikas išlieka panardintas į 2.13 metro gylį, net iki 30 minučių.

Vieną žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti jūsų problemas. Nesvarbu koks tai gedimas, galime atlikti ekrano, baterijos, stiklo keitimo darbus, bei kitas reikalingas taisymo ar įrenginio komponentų keitimo paslaugas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.