Apple iphone XS remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas230 €
Ekrano stiklo keitimas140 €
Galinio dangtelio keitimas90 €
Baterijos keitimas (2658 mAh)79 €
USB lizdo keitimas65 €
Ausinuko lizdo keitimas30 €
Mikrofono keitimas65 €
Garsiakalbio keitimas30 €
SIM modulio keitimas65 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Priekinės kameros keitimas65 €
Galinės kameros keitimas70 €
Programinės įrangos atnaujinimas10 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Profesionalus Apple Iphone XS stiklo, ekrano ar baterijos keitimas bei kitų gedimų remontas! Aukštos kvalifikacijos meistrai yra pasiruošę suteikti visą reikiamą pagalbą ir informaciją.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Telesferos išmanieji meistrai tai kruopštus ir profesionalus Iphone XS ekrano ar baterijos keitimas, kitų gedimų remontas! 

Kaip dažnai nutinka tokie atvejai, kai telefono modeliui Iphone XS reikalingas skubus taisymas? Tai vienas iš populiariausių mūsų klientų klausimų. Atsakymas – pakankamai dažnai, bet priežastis yra ne prasta prietaiso kokybė, bet tiesiog – populiarumas. Kadangi modelis populiarus, todėl ir mūsų serviso meistrams yra ką veikt.

Jeigu dužęs tik ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti TIK ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį.

Iphone XS remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas. Tačiau būtina nepamiršti, kad Tam tikri gedimai reikalauja išsamesnės Apple Iphone XS apžiūros – tokiu atveju palikite telefoną „Išmaniesiems meistrams“, kad galėtume atlikti išsamią prietaiso diagnostiką ir tiksliai įvertinti galutinę remonto kainą. Diagnostika atliekama nemokamai.

Vieną, žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, planšečių, dronų, kompiuterių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų Iphone XS turi problemų.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.