Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Apple iphone XS remontas – ekrano, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas188 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas140 €
Ekrano modulio keitimas (INCELL)110 €
Ekrano stiklo keitimas119 €
Galinio dangtelio keitimas70 €
Baterijos keitimas69.95 €
Kameros stikliuko keitimas35.25 €
Pagrindinės kameros modulio keitimas 75.5 €
Priekinės kameros modulio keitimas60.25 €
Krovimo lizdo keitimas65.4 €
Ausinių lizdo keitimas65.4 €
Mikrofono modulio keitimas66.9 €
Garsiakalbio modulio keitimas44.8 €
Garso įjungimo/išjungimo mygtuko keitimas45.3 €
Garso reguliavimo mygtukų keitimas46.3 €
Maitinimo gedimas (Mikroschemos IC Apple U2 keitimas)145.25 €
Audiograndinės gedimas (Audio Codec mikroschemos keitimas)63.5 €
,,Nemato SIM‘‘ (,,NO SERVICE‘‘) – modemo taisymas139.75 €
Face ID atstatymas99 €
Wi-Fi antenos taisymas110.25 €
SIM modulio keitimas64.3 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas45 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Profesionalus Apple Iphone XS stiklo, ekrano ar baterijos keitimas bei kitų gedimų remontas! Aukštos kvalifikacijos meistrai yra pasiruošę suteikti visą reikiamą pagalbą ir informaciją.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Telesferos išmanieji meistrai tai kruopštus ir profesionalus Iphone XS ekrano ar baterijos keitimas, kitų gedimų remontas! 

Kaip dažnai nutinka tokie atvejai, kai telefono modeliui Iphone XS reikalingas skubus taisymas? Tai vienas iš populiariausių mūsų klientų klausimų. Atsakymas – pakankamai dažnai, bet priežastis yra ne prasta prietaiso kokybė, bet tiesiog – populiarumas. Kadangi modelis populiarus, todėl ir mūsų serviso meistrams yra ką veikt.

Jeigu dužęs tik ekrano stiklas, o vaizdas, apšvietimas veikia ir korektiškai reaguoja į prisilietimo komandas, galime pasiūlyti keisti TIK ekrano stiklą. Tokiu atveju išlieka originalus atnaujintas ekranas, o kaina ženkliai mažesnė, nei keičiant visą naują ekrano modulį.

Iphone XS remonto kaina nėra fiksuota, nes viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio. Tiesa, pats telefonas yra pakankamai patikimas, jei jį atidžiai prižiūrite. Savo kainoraštį atnaujiname pastoviai, todėl pagrindiniams gedimams rasite tik aktualias kainas. Tačiau būtina nepamiršti, kad Tam tikri gedimai reikalauja išsamesnės Apple Iphone XS apžiūros – tokiu atveju palikite telefoną „Išmaniesiems meistrams“, kad galėtume atlikti išsamią prietaiso diagnostiką ir tiksliai įvertinti galutinę remonto kainą. Diagnostika atliekama nemokamai.

Vieną, žinome tikrai – jei esate šiame puslapyje, tai reiškia, kad jau radote tinkamą telefonų taisyklą, galinčią išspręsti, bet kokio sudėtingumo problemas.

Siūlome platų taisymo paslaugų pasirinkimą: telefonų, planšečių, dronų, kompiuterių remontas. Prekyba mobiliųjų įrenginių priedais ir aksesuarais.

Dabar jūs žinote, su kuo susisiekti, jei jūsų Iphone XS turi problemų.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.