Apple Watch Series 1 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

apple watch series 1 remontas ir kainos
Ekrano modulio keitimas 38mm (A1802)nuo 60 €
Ekrano modulio keitimas 42mm (A1803)nuo 60 €
Baterijos keitimas34 €
Apsauginio stiklo klijavimas 38mm (A1802)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 42mm (A1803)14 €
Kiti gedimainuo 15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

Apple Watch Series 1 pritaikytas aktyvų gyvenimo būdą propoguojantiems žmonėms. Šie išmanieji laikrodžiai turi įvairiaspalvius, keičiamus dirželius, kurie tiks prie visų naudotojų stiliaus. Jei jūsų išmanusis Apple Watch Series 1 sugedo, suskilo stiklas ar ekranas, baterija nesikrauna ar reikia kitų remonto paslaugų? Esame tam, kad padėtume pašalinti visus gedimus.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Gedimo registracija

1

Pasirinkite
pristatymo būdą:

Gavę registraciją internetu, taisymo darbus atliksime skubos tvarka!

2

Pasirinkite
įrenginį:

3

Užpildykite
duomenis:

Apple Watch Series 1 išmanieji laikrodžiai pagaminti iš tamsiai pilkos, aukso, rausvo aukso arba sidabro spalvos aliuminio lydinio su Retina ekranu ir sustiprintu Ion-X stiklu. Kiekvienos kartos išmanieji Apple Watch laikrodžiai turi dviejų dydžių ekranus bei galimybe lengvai pasikeisti dviejų rūšių, įvairiaspalves apyrankes.

Jei jūsų Apple Watch Series 1 38mm (A1802) arba 42mm (A1803) išmanusis laikrodis rodo gedimo požymius: nesikrauna ar nereaguoja į prisilietimus – esate ten kur reikia! Skubiai ir profesionaliai atliksime visus reikiamus remonto ar dalių keitimo darbus.

Taisymo procesas

1
Registruokite
gedimą
2
Pristatykite arba paimsime
3
Sekite
darbų eigą
4
Atsiimkite arba pristatysime

Vidutinė taisymo trukmė

Sutaisome per metus

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.