SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 6 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 40mm (A2293/A2375) 215 €
Ekrano modulio keitimas 44mm (A2294/A2376) 215 €
Ekrano stiklo keitimas 40mm (A2293/A2375)119 €
Ekrano stiklo keitimas 44mm (A2294/A2376)119 €
Ekrano stiklo poliravimas*45 €
Baterijos keitimas69 €
Apsauginio stiklo klijavimas 40mm (A2293/A2375)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 44mm (A2294/A2376)14 €
Kiti gedimai 15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

*Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple Watch ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Apple Watch Series 6 yra stilingas ir modernus išmanusis laikrodis, kuris ne tik rodo laiką ir pranešimus, bet taip pat turi įvairias kitas funkcijas, įskaitant sporto stebėjimą, sveikatos sekimą ir garso valdymą. Tačiau, kaip ir bet koks elektroninis prietaisas, Apple Watch Series 6 gali sugesti ar būti pažeistas mechaniškai, kurie reikalauja remonto ar detalių keitimo.

Vienas iš dažniausių taisymo darbų yra išmaniojo laikrodžio ekrano keitimas. Nors Apple Watch Series 6 ekranas yra tvirtesnis ir atsparesnis įbrėžimams nei ankstesni modeliai, jis vis dar gali būti pažeistas ar sugesti. Jei jūsų laikrodžio ekranas yra pažeistas, profesionalus taisymas yra būtinas, kad būtų užtikrintas sklandus jo veikimas.

Atkreipkite dėmesį, kad reikiamą Apple Watch Series 6 taisymą turėtų atlikti patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Telesferos specialistai ne tik greitai ir profesionaliai atliks taisymą, bet ir užtikrins, kad jūsų laikrodis veiks sklandžiai. Jei jūsų Apple Watch Series 6 patyrė gedimus ar netinkamai veikia, kreipkitės į Telesferos išmaniųjų laikrodžių taisyklos specialistus Vilniuje.

Mūsų taisykla siūlo visapusišką Apple Watch Series 6 remontą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, stiklo ir kitų detalių keitimą, kad jūsų laikrodis vėl būtų kaip naujas. Mes siūlome nemokamą konsultaciją ir profesionalų aptarnavimą kiekvienam klientui, kad jūsų išmanusis laikrodis būtų greitai ir efektyviai sutaisytas. Nieko nelaukite, registruokite savo gedimą internetu ir patikėkite savo išmanųjį laikrodį mūsų patyrusiems specialistams.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.