SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 7 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 41mm (A2473/A2476)225 €
Ekrano modulio keitimas 45mm (A2474/A2478)225 €
Ekrano stiklo keitimas 41mm (A2473/A2476)135 €
Ekrano stiklo keitimas 45mm (A2474/A2478)135 €
Ekrano stiklo poliravimas*45 €
Baterijos keitimas79 €
Apsauginio stiklo klijavimas41mm (A2473/A2476)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 45mm (A2474/A2478)14 €
Kiti gedimai15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

*Ekrano stiklo poliravimas leidžia pašalinti įbrėžimus. Jūsų Apple Watch ekranas vėl atrodys kaip naujas.

Susidūrėte su Apple Watch Series 7 gedimu? Pastebite, kad nuolat veikiantis ekranas greitai išsekina bateriją? Telesfera Vilniuje siūlo profesionalų ir skubų Apple Watch 7 taisymą, kuris apima ekranų, stiklų, baterijų bei kitų vidinių ir išorinių komponentų keitimą. Mūsų Išmaniųjų Meistrų komanda atliks visus reikiamus remonto darbus ir jūsų išmanusis laikrodis vėl bus kaip naujas.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Apple Watch Series 7 yra puikus išmanusis laikrodis, tačiau gali patirti įvairius mechaninius pažeidimus dėl įvairių priežasčių. Tokiose situacijose svarbu pasirinkti patikimą taisymo paslaugų teikėją. Išmaniojo laikrodžio ekrano keitimas yra viena iš dažniausių taisymo procedūrų, kurią reikia atlikti, jei stiklas suskilo arba ekranas nerodo.

Jei turite Apple Watch Series 7 ir patyrėte techninį ar mechaninį gedimą, rekomenduojame kreiptis į patyrusius ir profesionalius meistrus. Telesfera Vilniuje siūlo, išmaniuosius laikrodžius taisyti profesionaliai ir efektyviai. Čia galite gauti kokybiškas paslaugas, įskaitant ekrano keitimą, baterijos keitimą, programinės įrangos atnaujinimą ir kitus remonto darbus.

Telesfera – išmaniųjų laikrodžių taisykla, skirta padėti išlaikyti jūsų įrenginio ilgaamžiškumą ir optimalų veikimą. Taisykla apima periodinę įrangos diagnostiką ir profilaktinius darbus, kad būtų galima laiku aptikti problemas ir išvengti brangių remonto darbų. Jei reikia, Telesfera taip pat gali suteikti patarimų dėl jūsų laikrodžio priežiūros ir naudojimo, kad galėtumėte ilgai mėgautis savo Apple Watch Series 7.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.