SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Apple Watch Series 8 išmaniojo laikrodžio remontas ir kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Ekrano modulio keitimas 41mm (A2773/A2772)209 €
Ekrano modulio keitimas 45mm (A2775/A2774)209 €
Ekrano stiklo keitimas 41mm (A2773/A2772)145 €
Ekrano stiklo keitimas 45mm (A2775/A2774)145 €
Ekrano stiklo poliravimas* 56 €
Baterijos keitimas 89 €
Apsauginio stiklo klijavimas 41mm (A2773/A2772)14 €
Apsauginio stiklo klijavimas 45mm (A2775/A2774)14 €
Kiti gedimai 15 €
Apple Watch suporavimas ir konsultacija 0 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė) 0 €

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Išskirtinės Apple Watch Series 8 taisymo paslaugos.

Apple Watch Series 8 yra išmanusis laikrodis, kuris ne tik rodo laiką, bet ir stebi jūsų sveikatą, seka fizinę veiklą ir suteikia prieigą prie įvairių programų. Jis yra neatskiriama kasdienio gyvenimo dalis, bet ką daryti, kai laikrodis sugenda?

Telesferos Išmanieji Meistrai specializuojasi Apple Watch Series 8 taisyme, siūlo paslaugas, kurios leidžia išspręsti šias problemas:

Ekrano pažeidimai: Dažniausias gedimas yra ekranų lūžiai arba įbrėžimai. Kvalifikuoti technikai atliks greitą ir efektyvų ekranų keitimą.

Trumpas baterijos tarnavimo laikas: Kiekvieno išmaniojo laikrodžio naudotojas yra pripratęs prie ilgo baterijos gyvavimo laiko. Mūsų taisyklos specialistai gali atlikti baterijos keitimą, kad jūsų prietaisas vėl būtų pasirengęs visam dienos veiksmingam naudojimui.

Programinės įrangos gedimai: Kartais Apple Watch Series 8 gali patirti programinės įrangos klaidas arba kitas technines problemas. Telesferos specialistai gali šias problemas išspręsti, atnaujinant programinę įrangą arba atstatyti gamyklinius nustatymus.

Vandens sukelti pažeidimai: Nors Apple Watch Series 8 yra atsparus vandeniui, jis vis tiek gali patirti gedimus dėl vandens ar kitų skysčių. Galime padėti atkurti laikrodžio funkcionalumą.

 

Įdomus Apple Watch Series 8 faktas

Įdomus faktas apie Apple Watch Series 8 yra tai, kad jis yra sukurtas su naujausiomis biometrinėmis technologijomis, leidžiančiomis jūsų širdies susitraukimus matuoti su įpatingai tiksliai. Tai reiškia, kad jis gali suteikti jums išsamesnę informaciją apie jūsų sveikatą.

Mūsų taisykla siūlo visapusišką Apple Watch Series 8 remontą, įskaitant baterijos keitimą, ekrano keitimą, stiklo ir kitų detalių keitimą, kad jūsų laikrodis vėl būtų kaip naujas. Mes siūlome nemokamą konsultaciją ir profesionalų aptarnavimą kiekvienam klientui, kad jūsų išmanusis laikrodis būtų greitai ir efektyviai sutaisytas. Nieko nelaukite, registruokite savo gedimą internetu ir patikėkite savo išmanųjį laikrodį patyrusiems specialistams.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.