Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy A30 A305 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas98 €
Ekrano stiklo keitimas60 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas41.5 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas27.8 €
Kameros stikliuko keitimas26.55 €
Originalios baterijos keitimas45.25 €
Baterijos keitimas35.95 €
Krovimo lizdo keitimas36.52 €
Ausinės modulio keitimas42.12 €
Mikrofono modulio keitimas36.52 €
Garsiakalbio modulio keitimas42.85 €
SIM lizdo keitimas39.5 €
Priekinės kameros keitimas38.47 €
Pagrindinės kameros keitimas52.8 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas 0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Kokybiškas ir greitas Samsung Galaxy A305 A30 remotas. Dėl kasdienio naudojimosi telefonu, kyla didesnė rizika gedimams bei mechaniniams pažeidimams, kurie anksčiau ar vėliau nutinka. Sudužęs ekrano stiklas, neveikiantis ekranas ar sutrumpėjęs baterijos veikimo laikas yra pagrindinės, dažniausiai pasitaikančios, problemos. Mums, tai ne naujiena.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A305 A30 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

 

Samsung Galaxy A305 A30 turi daug akį pritraukiančių naujovių ir naudojimąsi palengvinančių funkcijų. Aptakus, stilingas dizainas, didelis ir ryškus ekranas, geras našumas kasdieniam naudojimuisi, fotoaparato galimybės dienos šviesoje, greitas įkrovimas bei ilgas baterijos veikimo laikas. Visi šie privalumai pritraukia naudotojus. Tačiau ir šis, kaip magnetas žmones pritraukiantis įrenginys turi ir savo minusų.

 

Blizgi plastikinė nugarėlė lengvai pažeidžiama, įbrėžiama, o ir pirštų antspaudai likę ant įrenginio yra aiškiai matomi ir grožio neprideda. Fotoaparatas, kad ir koks kokybiškas ir pažangus dienos šviesoje, tampa mažai naudingas esant silpnam apšvietimui, o vaizdo įrašymas ribojamas iki 1080p.

 

Kiekvieną dieną atliekame įvairius išmaniųjų įrenginių remonto darbus ir turime aukštos kvalifikacijos meistrų komandą, kuri pasiryžusi padėti greitai ir profesionaliai. Neleiskite gedimams jūsų stabdyti, registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir mes jums padėsime.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.