SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ

Samsung Galaxy A40 A405 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Group 9116

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

Group 9117

SUTEIKIAMA
1-6 MĖN. GARANTIJA

Group 9118

KOKYBIŠKAI
ATLIKTAS DARBAS

pakaitinis-telefonas-icon

NEMOKAMAS PAKAITINIS
TELEFONAS

Originalaus ekrano modulio keitimas101.24 €
Ekrano stiklo keitimas58 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas40.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29.75 €
Kameros stikliuko keitimas25.85 €
Originalios baterijos keitimas41.77 €
Baterijos keitimas35.15 €
Krovimo lizdo keitimas42.75 €
Ausinės modulio keitimas44.25 €
Mikrofono modulio keitimas32.15 €
Garsiakalbio modulio keitimas34.17 €
SIM lizdo keitimas38.72 €
Priekinės kameros keitimas41.41 €
Pagrindinės kameros keitimas52.25 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €

Jei jūsų Samsung Galaxy A405 A40 2019 stiklas sudužo, neveikia ekranas, neveikia baterija ar jos veikimo laikas sutrumpėjo, nesvarbu kas nutiko, mes galime jums padėti. Aukštos kvalifikacijos išmanieji meistrai atliks ekrano, stiklo, baterijos bei kitų dalių keitimo ir remonto darbus greitai ir profesionaliai.

Telesfera – Telefonų taisymas ir taisykla Vilniuje. Domina nešiojamų ir stacionarių kompiuterių taisymas, planšečių taisymas, fotoaparatų taisymas? Suskilo Iphone 13 telefono ekranas? Neveikia Samsung S21 Ultra kamera? Išlūžo Ipad krovimo lizdas? Ne bėda. Visas šias bei  kitas problemas jums padės išspręsti Telesfera.

Pasirūpinkite savo įrenginiu neišeidami iš namų!

REGISTRUOKITE TAISYMUI

SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ!

NORI DAUGIAU INFORMACIJOS?
SKAMBINK +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A405 A40 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Galaxy A405 A40 galbūt ir yra vienas pigesnių 2019 metais pasirodžiusių A serijos modelių, tačiau jo dizainas ir galimybės dera su aukštesnės klasės variantais. Pilno ekrano priekinė dalis su „selfie“ fotoaparatu, ovalo formos pirštų atspaudų jutiklis bei dviguba kamera įrenginio nugarėlėje – naujos kartos išmaniųjų įrenginių bruožai.

Stilingą įrenginio dizainą papildo pačių gamintojų „glasstic” vadinamas plastikas, kuris suteikia stiklinės nugarėlės įvaizdį. Ši išorinio dizaino detalė, nors atrodo gražiai, tačiau sukelia rizika įrenginiui išslysti dėl savo lygaus ir slidaus paviršiaus. Taigi jei įrenginio neapsaugosite su apsauginiu dėklu turite būti itin atsargūs.

Dar viena, visiems puikiai pažįstama, telefonų su dideliais ekranais problema yra didėjanti rizika sudūžti ekrano stiklui ar sugadinti visą ekraną. Išmaniuosius naudojantys dažniausiai ir susiduria su šia problema, tačiau jums nereikės ilgai dėl to liūdėti, nes mūsų išmanieji meistrai yra pasiruošę padėti greitai ir profesionaliai.

Registruokite gedimą internetu ar atvykite į mūsų saloną ir nė nepastebėsite, kai jūsų mylimas įrenginys vėl veiks kaip naujas.

TAISYMO PROCESAS

1. Registruokite gedimą
2. Pristatykite įrenginį patys arba pasinaudokite NEMOKAMU siuntimu
3. Sekite taisymo eigą
4. Atsiimkite patys arba išsiųsime įrenginį NEMOKAMAI

REGISTRACIJA SĖKMINGA!
Susisieksime su Jumis, kai tik galėsime.
AČIŪ, kad renkatės mus!

REGISTRATION SUCCESSFUL!
We will contact you as soon as possible.
THANK YOU for choosing us!

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.