Sekite įrenginio taisymą

Įveskite taisymo kvito numerį arba IMEI

SUŽINOKITE ĮRENGINIO REMONTO KAINĄ.

Samsung Galaxy A505 A50 2019 remontas – ekrano, stiklo, baterijos keitimas, kainos

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

KAINORAŠTIS

Originalaus ekrano modulio keitimas91.67 €
Aukštos kokybės ekrano modulio keitimas71.36 €
Ekrano stiklo keitimas50 €
Originalaus galinio dangtelio keitimas40.25 €
Aukštos kokybės galinio dangtelio keitimas29.75 €
Kameros stikliuko keitimas29 €
Originalios baterijos keitimas46.45 €
Baterijos keitimas35 €
Krovimo lizdo keitimas45.25 €
Ausinės modulio keitimas39.75 €
Mikrofono modulio keitimas28.89 €
Garsiakalbio modulio keitimas35.25 €
SIM lizdo keitimas40.15 €
Priekinės kameros keitimas44.5 €
Pagrindinės kameros keitimas56.85 €
Programinės įrangos atnaujinimas15 €
Drėgmės pažeidimų šalinimas20 €
SIM kortelės laikiklis7.99 €
Duomenų išsaugojimas, sinchronizavimas (kontaktai, audio, video, foto)20 €
Garantinis taisymas0 €
Taisymas su draudimu (franšizę nustato Jūsų draudimo bendrovė)0 €
DAUGIAU

Nemokamas
pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje

Suteikiama
1-3 mėn. garantija

Kokybiškai
atliktas darbas

pakaitins

Pakaitinis
telefonas

Samsung Galaxy A50 A505 2019 remontas: baterijos, ekrano, stiklo ar kitų dalių, tokių kaip įkrovimo jungties keitimo ir taisymo darbai. Visus šiuos gedimus puikiai pažįstame ir žinome, kaip greitai ir profesionaliai juos sutaisyti. Naudojame aukštos kokybės, originalias detales, todėl galite neabejoti – jūsų įrenginys vėl veiks kaip naujas.

Kiti gedimai – tel. nr. +370 660 05555

Kruopščiai ir profesionaliai pakeisime Jūsų Samsung Galaxy A50 A505 2019 ekraną, bateriją bei sutaisysime kitus gedimus.

Kas daro Samsung Galaxy A50 A505 2019 tokiu puikiu telefonu? Be visų naujų funkcijų, šis išmanusis pasižymi 6,7″ „Infinity U-Display“, triguba galine kamera, turinčia ypač plataus kampo galimybes ir stulbinanti 4000 mAh talpos baterija, užtikrinanti laisvą naudojimąsi įrenginiu visą dieną ir dar ilgiau.

Jūsų Samsung Galaxy A505 A50 2019 ekranas nieko nerodo, tačiau telefonas yra veikiantis, nes vibruoja ar suskamba? Po kritimo (ar nežinomos priežasties) atsiradusios ekrano problemos trukdo naudotis įrenginiu? Spalvotos linijos, tamsi dėmė, pamažu vis didėjanti ekrane, jokios reakcijos į lietimą – visa tai yra požymiai rodantys, kad jūsų įrenginiui reikia taisymo.

Sugedęs ekranas, suskilęs stiklas, neveikianti baterija, praradusi savo veikimo laiką ir visos kitos problemos yra puikiai pažįstamos ir paprastai išsprendžiamos mūsų išmaniųjų meistrų. Jums nereikia dėl nieko nerimauti, įrenginį kokybiškai sutaisysime ir kaip naują greitai sugrąžinsime į jūsų rankas.

REGISTRUOKITE ĮRENGINĮ

Komentarai
SUMAŽINK TAISYMO KAINĄ ATNEŠĘS NENAUDOJAMUS MOB. ĮRENGINIUS. PARAŠYK, KOKIUS SENUS ĮRENGINIUS TURI
ARBA SKAMBINK
+370 660 05555

KOMANDA PASIRŪPINS JŪSŲ ĮRENGINIU​

Turbūt nereikia ir sakyti, kad mobilusis telefonas – tai įrenginys, be kurio neįsivaizduojame savo kasdienybės. Šiandien jis atlieka ne tik ryšio priemonės funkciją, bet ir daugybę kitų – į savo mobilųjį telefoną įdiegę įvairias programėles, paverčiame jį daugiafunkciniu įrenginiu – galime atlikti finansines operacijas, naudotis eletroniniu paštu, naršyti internete ir dar daugiau. Ir kol mūsų mobilusis telefonas veikia sklandžiai, mes naudojamės juo net nesusimąstydami apie galimus gedimus. Tačiau ką daryti, jeigu mobilusis telefonas sugedo ir jam reikalingas taisymas? Kreipkitės pagalbos į Telesferos meistrus!

Registracija sėkminga. Susisieksime artimiausiu metu darbo valandomis: pirmadienį – šeštadienį.

Sutinku, kad mano vardas, pavardė, telefono nr., el paštas būtų tvarkomi rinkodaros tikslu, siekiant įvertinti įrangos taisymo kokybę. Duomenų valdytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.

Sutinku, kad vardas, pavardė, telefono nr., el paštas ir IMEI gali būti perduoti įrangos gamintojui, asmens duomenis tvarkant rinkodaros tikslais: komunikavimui su klientu, įvertinant taisymo kokybę bei kliento pasitenkinimą produktais. Esu informuotas, kad turiu teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, būti informuotas apie savo asmens duomenų tvarkymą, reikalauti ištaisyti, sunaikinti, ar sustabdyti savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus. Esu informuotas, kad galiu nesutikti, kad būtų tvarkomi jo/jos asmens duomenys. Duomenų tvarkytojas: UAB “Mobiliųjų telefonu techninis centras”.